Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszerváltás. HA vagy sima...

Tápszerváltás. HA vagy sima lenne a jobb 3 hónapos babának?

Figyelt kérdés

3 hónapos kisfiamnak úgy fest, hogy nem ízlik a tápszer. Beba HA sensitive-et adtam neki eddig. A gyerekdokink szerint nem fontos az, hogy HA-s legyen a tápszer, és javasolta, hogy próbáljunk ki egy másikat, és ha beválik, akkor felírja receptre nekünk, de konkrétan nem mondott márkát...Tudnátok esetleg ajánlani olyan tápit,amit szívesebben ivott a babátok? Muszáj HA-snak lennie? Mit gondoltok? (azért nem mellékes, hogy a HA-s tápik drágábbak is jóval, azért is kérdezem...) Előre is köszi!

Ja, és hasfájósok voltunk, úgy néz ki, ez azóta rendeződött...


2012. szept. 21. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

Szia!


Min. féléves korig javasolt a HA-s tápszer. Én még tovább is mondanám, de már ezért sokan megköveznek.

Milupa, Milumil, ...van még pár tápi, amit ki lehet próbálni, ha a Beba nem ízlik neki.

2012. szept. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is BEBA-t használtunk eleinte, de nekünk hasfájásra a MIlumil Komfort 1 vált be. Én is épp ezen töröm a fejem, mert kislányom 3 hónapos múlt, hasfájás elmúlt szerencsére, hogy váltani lehetne. Most voltam a gyerekorvosnál és most felírta a Milumil 1-et, ami 900 grammos és 900 Ft körül van, míg a Komfort 1 2000 Ft volt és 600g. Nem mondta hogy nem lehet, igaz én kértem ezt, de úgy döntöttem kipróbálom, remélem nem lesz semmi baja tőle, elvileg ez is 0 hótól adható. Majd írd meg, Te mire jutottál!
2012. szept. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mindenféleképp megírom :)

Én egyébként még a Humana Baby Fit-en gondolkozok, mert állítólag annak szeretik az ízét a babák, és az is adható újszülött kortól...meglátjuk...várok még hasonló tanácsokat/tapasztalatokat :)

2012. szept. 21. 17:01
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem a humana baby-t nem javasolta a doki,mert banánpor van benne,ami nem igazán jó egy babának.Főleg egy hasfájósnak.

Mi a milupa fermentált próbáltuk ki most.Az íze jó,és kólika,puffadás,stb ellen is jó.

2012. szept. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!