Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben altassam 13 hónapos...

Miben altassam 13 hónapos babámat, ha a takarót mindig lerúgja magáról, a hálózsákot pedig nem szereti (nem tud benne forogni rendesen éjszaka)?

Figyelt kérdés
Hogy szerettessem meg vele a hálózsákot? Az elmúlt télen is hálózsákban aludt, akkor viszont még nem forgolódott ennyit éjszaka. Most viszont hiába rakom be a hálózsákba amikor már mély álomban van, éjszaka felébred rá és nem alszik vissza amíg ki nem veszem belőle. Ha volt valaki hasonló helyzetben, mit javasol? Minden ötletet, tanácsot szívesen fogadok.

2012. szept. 23. 11:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Ugyan ez a gondom a 15hós fiammal, én 1 sima vékony rugit adok amire egy vastag plüssrugit így nem fázik..
2012. szept. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A fiúnk sosem szerette a takarót, mivel érezte, hogy van valami a lábán és egyfolytában rúgta le magáról, szóval nálunk a hálózsák sem volt nyerő.

Mi úgy oldottuk meg, hogy volt rajta egy vékonyabb melegítőnadrág, zokni, hosszú ujjú body, amin egy póló vagy egy vékony mellény vagy rövid ujjú body, amin egy vékonyabb hosszú ujjú felső, így nem fázott akkor sem, ha nem volt betakarva.

2012. szept. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kisfiam sosem aludt hálózsákban. Amikor már rugdosta magáról lefele a baba méretű takarót, rendes felnőtt méretűvel takartam ami keresztbe volt rajta.
2012. szept. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam sem tűri el a takarót és a hálózsákot sem,ő is nagyon forog álmában,így jól felöltöztetem éjjelre.Egy vékonyabb és egy vastag zokni,egy vastag melegítőnaci,hosszú ujjú body van mostanában rajta,de ha hidegebbek lesznek kap pluszba egy pulcsit még.:)
2012. szept. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

De ismerős...:))

Én beszereztem egy nagyon vastag plüss pizsamát! Ez alá csak egy hosszú ujjú rugi kell és egy zokni.

Ha éppen mosásban van, akkor a vékonyabb pizsi alá rakok egy harisnyát, majd dupla boy és pizsama felső.

Öltöztesd rétegesen éjjelre.

2012. szept. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
dupla body-t akartam írni.
2012. szept. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Müttyentyű válasza:
Szerintem minden baba lerúgja a takarót, az enyém is. Én adok rá egy body-t (hosszú vagy rövid a szoba hőmérsékletétől függ), és arra megy a pizsi, ami vagy rugi tipusú, vagy 2 részes, akkor még plussz zokni. Eddig még nem kelt fel azért, mert fázott volna. :)
2012. okt. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Az enyém 20 hónapos, és szintén mindig lerúgja a takarót! Én most úgy altatom, hogy egy rövidújjú body, és arra a kétrészes pizsi (nem túl vastag), és persze zokni! Vagy pedig hosszú újjú body, és akkor a kétrészes pizsinek a rövid újjas felsője, és zokni! Nem akarom ennél vastagabban öltöztetni, mert akkor meg megizzad, és az sem jó! Még eddig egyszer sem fázott meg! Szerintem én télen is maradok ennél a variációnál, mert akkor meg úgyis fűtés lesz, így nem lesz a mostaninál hidegebb!
2012. okt. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2012. okt. 3. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!