Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan, aki örökbe...

Van itt olyan, aki örökbe adta a babáját?

Figyelt kérdés

Hogy tudtok ezzel együtt élni? Nem nagyon rossz? Túl lehet ezen lépni?

16 éves vagyok és teherbe estem, tudom, felelőtlen vagyok, buta, nem kéne szexelni, de most teljesen tanácstalan vagyok és nem tudom mit tegyek.



2012. szept. 23. 11:40
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
23%

nekem még nincs babám, így nem adtam örökbe.


a szüleid melletted állnak?

2012. szept. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
40%

Én sem adtam örökbe babát, de szerintem nem vagy felelőtlen. Inkább örökbeadd, mint megöld születése után, vagy abortuszra menj.

Hány hetes vagy?

2012. szept. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 A kérdező kommentje:
Anyukám sajnos már nem él, apa egyedül nevel engem és a két testvéremet, de ő azt mondta, hogy bárhogy döntök támogatni fog és nem akar befolyásolni, de tudom (mert hallottam, mikor a bátyámmal erről beszélgettek), hogy a terhességmegszakítást tartaná a megfelelő döntésnek ebben a helyzetben. De velem tényleg nagyon kedves és nem mondd semmiről véleményt, csak, hogy támogat.
2012. szept. 23. 11:48
 4/64 A kérdező kommentje:
még csak 5 hetes és pár napos...
2012. szept. 23. 11:48
 5/64 anonim ***** válasza:
39%

Első vagyok. Értem. És te mit szeretnél?Amúgy inkább örökbe add mint megszakítsd a terhességet!


Anyagilag hogy álltok? És az apuka?

2012. szept. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
24%
És hogy hogy az örökbefogadás mellett döntöttél?
2012. szept. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 A kérdező kommentje:

mert úgy gondolom, hogy nem tudom felnevelni, hogy nem tudok most gyereket vállalni.

az apuka is 16 éves, nagyon nem szól hozzá semmit. talán még fel sem fogta igazán, eléggé kivan.

2012. szept. 23. 11:59
 8/64 anonim ***** válasza:
42%
értem. hát nem ismerünk téged, igy nem tudjuk mennyire lennél felkészülve. ha örökbe adod 10 év mulva sem kaphatod vissza ami a TIED. viszont az is igaz, hogy 16 éves vagy. ez nagyon nehéz.
2012. szept. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
34%

Igazábol most... igen nehéz, de ha elveteti, akkor sem láthatja, mert akkor ugye meghal a baba, ha örökbeadja akkor meg azért nem láthatja.

De ha a nyílt örökbeadás mellett döntesz, akkor láthatod sztem.

2012. szept. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
55%
értem. hát nem ismerünk téged, igy nem tudjuk mennyire lennél felkészülve. ha örökbe adod 10 év mulva sem kaphatod vissza ami a TIED. viszont az is igaz, hogy 16 éves vagy. ez nagyon nehéz.
2012. szept. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!