Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka, aki...

Van itt olyan anyuka, aki valamilyen módszerrel már elkezdte a plusz kilók eltüntetését?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy milyen módszer vált be.
2012. szept. 23. 13:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
nem eszem fehér lisztes, cukros dolgokat, este 6-kor megiszom egy fehérjeturmixot. Amikor sportolok (gyaloglás) akkor beveszek egy L-carnitin bogyót. Az adagokat pedig lecsökkentettem. -12kg 3 hónap alatt.
2012. szept. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Énedzőterembe járok, ahol 12 alkalom 7ezer forint. Bármit lehet használni és korlátlan ideig. Szóval, ha úgy tartaná kedvem, akkor egész nap ott lehetnék. Nyilván egy gyerek mellett ez nem nagyon megoldható. Viszont, ami pozitív, hogy van gyermek megőrző dadussal és ez is benne van a bérlet árába.


Emellett este lefekvés előtt megiszom a csokis shake-m és beveszem az egyik aloe verás bogyómat. Sokáig aloe vera diétát csináltam (bőven terhesség előtt is.

Kerülöm a fehér lisztet és az egyéb finomságokat.

2012. szept. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs lehetőségem mozogni.......így Én 4 óránként eszek és a paleolit diéta szerint. -8kg
2012. szept. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
szoptatás után 35 kg-ot adtam le egy hónap alatt egy étvágycsökkentő tablettával. semmit nem ettem, nem éheztem tőle. Figyelmeztetni kellett magamat tényleg, hogy heti 1x valamit megegyek. Viszont szomjas is voltam tőle így ittam. 30 kg volt amit terhesség alatt felszedtem. 1 hónap alatt 5 kg-al több ment le mint ami feljött. fél évig szoptattam addig a kilók miatt folyamatosan depressziós is voltam, de zabáltam még akkor is. Ha egyik ismerősöm nem állít be a tablettákkal akkor én valami butaságra is képes lettem volna már, mert élni sem akartam olyan kövéren. Mindig egy vékony nő voltam amolyan ,,cicababa" jellegű. Később a cicimet feltöltöttem szilikonnal mert a fogyás miatt majdnem ráléptem...
2012. szept. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
Kedves utolsó! Nem semmi hogy mennyit fogytál. Leírnád (akár privátban) a nevét a tablettának amit szedtél. Lehet hogy én is kipróbálnám, mert sajnos nekem is van mit leadni.
2012. szept. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Napi ötszöri étkezés. Reggel gyümölcs, tízórai egy házi krémtúró (gyümi és zsírszegény túró), vagy fehérjeshake, ebéd hús, vagy hal salátával, uzsonna fehérjeszelet, vacsi saláta.

Heti minimum 3 óra intenzív mozgás.Ebből kettő intenzív cardio edzés, egy alakformáló, vagy súlyzós.

Hétvégén a közös séta alkalmával egy Margitsziget kör nekem pluszban.

Így sikerült fogynom pajzsmirigy alulműködéssel 15 kg-ot 3 hónap alatt.

2012. szept. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Lisztes dolgokat, cukros ételeket kerülöm, reggeli könnyű műzli joghurttal, vagy barna kenyér csirkemellsonkával, ebédnél csak arra figyeltem, hogy sült krumplit ne egyek, egyébként azzal nem foglalkoztam, vacsora semmi...Mindennap 2 óra séta a gyerekkel, és ennyi! Eddig -26 kg 9 hónap alatt!
2012. szept. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nagyon gratulálok csajok! Már két gyermekem van és az első után abszolút nem híztam meg, de most sajnos 15 kg pluszban vagyok. Még szoptatok, így a kajálásra nagyon oda kell figyelnem, hogy a tejcsi ne csappanjon meg. Mozgást szeretnék beiktatni, de csak azt is fokozatosan, de ezek szerint viszonylag hamar leadható ez a súly kitartással. Volt közületek aki szoptatott a változtatás alatt?
2012. szept. 23. 18:42
 9/17 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező mennyi idős a babád? Pont ma jutottam el odáig, hogy csinosabb szeretnék már lenni. Az én babám 6 hónapos még cicizik de egyre jobban nem érdekli , mert a hozzátáplálással nagyon jol haladunk. Így a cici marad estére és reggelre. Így már nem kellene olyan sokat enni mint eddig.
2012. szept. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
7 hónap alatt 28 kilót adtam le. Szedtem egy étvágy csökkentő bogyót. Most jelenleg 53 kilós boldog anyuci vagyok. :)
2012. szept. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!