Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülinapi ötletek 2 éves...

Szülinapi ötletek 2 éves kisfiúnak?

Figyelt kérdés
Itt gondolok a szülinapi bulira,ajándékokra.:)
2012. szept. 23. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem most lesz a lányomnak a kettedik.


Mi egy asztalt sazékkel vettünk neki, amit éjszaka fogunk betenni a szobájába, igy mikor felkel meglepetés lesz neki.

Aztán lent már reggel várja az óriási lufi, mint tavaly. Férjem elötte nap este vette gázós óriás lufit, és a szoba közepén ott v´rják majd az ajándékok és képeslapok mindenkitöl (mi messze lakunk így szinte mindenki küld csomagot).

Mi Playdoh szettet vettünk és 2 darabos kirakót neki, meg könyvet. Anyukámtól egy hátitáskát kap, sógoromtól meg legó tüzoltó autót, vagy buszt.

Délután jönnek majd gyerekek, ekkor csak sütizés lesz és játék. Majd szombatra rendeltem tortát, és délelött fényképészhez megyünk, délután meg turtázunk, csak sógorom jön. Vasárnap pedig állatkert.


Tavaly is így ment ez, és szuper volt. Az óriás lufi nagy siker volt, és szerintem most is az lesz.


Nálunk reggel van szülinapozás, mert férjem családjában ez a divat.

2012. szept. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szuper,amit kitaláltatok.:)Az óriás lufit hol lehet beszerezni?Köszönöm a válaszod
2012. szept. 23. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!