Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Nagytesó beteg nagyon folyik az orra ,illetve volt!

Kistesónak éjjel nagyon folyt a nyála , köécselt ,de nem lázas popsiban 37,6 volt a hője!!

Ma egész nap jól volt ,3x szívtam a noózikáját semmi nem jött ki illetve nagyon minimális!!

Nem folyik az orra ,de szörcsög ,azt sem mindig most akkor mi ez!!

Dokinő szerint lehet fogzás kezdete, de remélem nembeteg mert még nagyon picike 2 hós mult!!

Nagyon félek hogy holnap a dokinő betegnek ítéli ,akkor kórház lesz??

Nem akarom annyira szeretem!!!


2012. szept. 23. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Már hogy lenne kórház??

Kórházba akkor viszik, kell vinni, ha a láza 39,5 vagy afelett és nem lehet csillapítani, ha úgy köhög, h majd megfullad, ha nem vesz levegőt rendesen....

37,6 hőemelkedés, még barátok közt is :)

Láz (levonva) 38 foktól indul!

Lehet h még csak most kezdődik a megfázás (erre sajnos készülni kell); abban kérj tanácsot a doktornőtől, hogyha felkúszik esetleg a láza, mit tegyél, hogyan lehet lehúzni, írjon fel , ajánljon lázcsillapítót (ha nincs ) stb?

2012. szept. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ugyan már, miért lenne egy náthával kórház??

Amúgy nekem a 3 hónaposom van ugyanígy. Folyik az orra. Pár hete egy picit megindult, és tegnap már úgy tűnt, elmúlt, de ma újra nagyon folyik hajnal óta. Ez van. Itt az ősz, jönnek a kis vírusok. De ha nincs láz, akkor nagy gond sincs, biztosan. És még ha láz is van, akkor sem kell "kórházba rohanni".

Én is nagyon szeretem a három kis manómat. :o)

2012. szept. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!