Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ikrek anyukái, Ti minek...

Ikrek anyukái, Ti minek örültetek?

Figyelt kérdés
Ha egypetéjű babátoknak ugyanolyan ruhácskákat vittek ajándékba vagy különbözőt? Egyébként amikor picik még már akkor is külön ruháik vannak, vagy egy "ruhatárból" öltöztetitek őket?
2012. szept. 23. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
kb- 9-10 éves korukig mindenből azonosat kértek és kaptak az unokatesóim. Utána jött az, h "de én ezt akarom, én meg amazt, nehogy úgy nézzünk már ki, mint két tojás!!" Szóval egypetéjűeknek simán mehet ugyanolyan ruhácska, majd úgyis jön ez a "korszak" náluk is....
2012. szept. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem jobb ha más ruhába öltöztetik.mind a kettő külön egyéniség nem kell egyformán öltöztetni.
2012. szept. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én soha nem vettem szándékosan ugyanolyan ruhát a fiaimnak, ha nagyon meg is tetszett, akkor is figyeltem arra, hogy mondjuk más legyen a szín, vagy a minta, de legalább is ne adjam rájuk egyszerre.


Ettől függetlenül a legtöbb embertől egyforma ruhákat kaptunk, és egyáltalán nem zavart, örültem ennek is, de ritkán adtam rájuk őket egyszerre.


Most 7 évesek, pár éve már ők választanak ruhát maguknak, és szeretnek összeöltözni. Ebben természetesen nem korlátozom őket.

2012. szept. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Most 5 évesek a lányaim, soha nem öltöztettem őket egyformába, nekik sem jutott még eszükbe. Ezt minden ismerős tudja. Különbözőt hoznak ha hoznak valamit.
2012. szept. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)))
2012. szept. 23. 19:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem egypetéjűek, de azért eléggé hasonlítanak. Van egy pár ruhájuk, ami egyforma, de nem mindig ugyanakkor veszik fel. Ill. sokszor veszek nekik olyan ruhát, ami mondjuk ugyanaz a fazon, de más színű, vagy az egyik lepkés, a másik virágos, stb. Mivel egy méretet hordanak, így közös ruhatáruk van. Cipő külön van, mert van kb. fél szám eltérés a lábuk között. Mostanában kezdődik az (20 hónaposak), hogy az egyik kislány már válogat/választ, hogy melyiket szeretné felvenni a 2 ruhadarab közül.
2012. szept. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!