Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 20 hónapos kisgyermeknek...

20 hónapos kisgyermeknek milyen legyen a szoba-fürdőszoba hőmérséklete fürdetéskor?

Figyelt kérdés
Már nem pici baba, de azért gondolom, van egy asló határ, aminél ha hidegebb van, akkor már könnyen megfázik. Egy hete még kánikula volt szinte, és 27-30 fok a lakásban mindenhol. Most meg hirtelen 22 fok van bent. Hősugárzónk nincs, csak a konvektorok. Nem szeretném még bekapcsolni őrlángra sem, hiszen még csak szeptember közepe van, ráadásul pár nap múlva ismét 30 fokok jönnek állítólag. De tartok tőle, hogy ha így marad, 22 fokban megfázik szegény. Mi a véleményetek? Előre is köszönöm, ha írtok!
2012. szept. 23. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
a szobába elég a 22 fok. de én a fürdéshez 23-24fokra felszoktam fűteni a fürdőszobát
2012. szept. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
azt olvastam valahol hogy furdeteshez 23-24 fok kell kb. mondjuk mi bajban leszunk mert itt skandinaviaban max 20 fok van a lakasban telen is, de inkabb 18-19 korul :S szoval a mi babank a hidegebbhez lesz szokva :S
2012. szept. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
már fütötötk? énmég nem vaahogy kibirjuk ezen a héten lesz 30 fokok aztan lehet nekünk is füteni kell kb 21 fok van afürdöszobába
2012. szept. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nincs gyermekem, nem értek hozzá, demost 1 fok ennyit számít?mivel nem akartok befűteni és holnap tényleg jobb idő lesz nem lehet áthidalni ezt?szóval mondjuk hogy nem pancsol csak gyors fürdés és utána öltöztetés?
2012. szept. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
amikor azt írtam fel szoktam fűteni,akkor az csak azt jelenti,hogy egy melegítős ventillátort bekapcsolok,pár perc alatt meleg lesz.
2012. szept. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
értem,mikor kell amugy bekapcsolni egy fűtést a gyerekre?mikor van az amikor már nem felöltöztetitek hanem bekapcsoljátok a fütést. mennyi foknak kell odakint lennie?
2012. szept. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
amikor kint folymatosan 18 fok van és bet nincs több 20 foknál vagy alig 18 fok akkor kapcsolom be
2012. szept. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Másfél éves múlt gyerek azért nem fázik meg olyan gyorsan mint egy pici baba. Neki már jól működik a hőszabályozása, ellentétben egy 1-2 hónapossal. Nem kell ezen aggódni, nem fog megfázni, amíg levetkőzteted, meg amíg fürdés után köntösbe/törölközőbe bugyolálod. :)
2012. szept. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!