Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! MElyik cumisüveg...

Anyukák! MElyik cumisüveg márka a jobb és miért? MAM, NUK AVENT? MElyiket érdemes megvásárolni, vagy a cumisüveg nem olyan fontos csak az etető cumi márkája?

Figyelt kérdés
2012. szept. 24. 14:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Mam nálunk nagyon bevált.Az etetőcumi része nagyon jó.Mindkét lányom csak ezt fogadta el, pedig más fajtával is próbálkoztam.Az üveg részét én szerettem, mert önsterilizáló.Sokszor betettem a mikróba (pici víz, kupak a tetejére), és kész.Nem kellett sterilizáló folyadékba tenni, vagy kifőzni.
2012. szept. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Én a magam részéről MAM párti vagyok.Az énlányom hasfájós baba volt és a MAM-nak van az anti kólikás cumisüvege....na az egy csoda.Amióta abból iszik nemfáj a hasa...sőt a teának is azt vettem már:-)
2012. szept. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Én is a MAM-ra esküszöm! Igaz a többit nem ismerem, mert csak MAM-osat vettünk. :D
2012. szept. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Juj de jó hogy egybehangzósak a válaszok. Akkor azt hiszem elsőre veszek én is MAM-osat :) Köszönöm a válaszokat.
2012. szept. 24. 14:42
 5/22 anonim ***** válasza:

Aventet nem ismerem.

A fiam a NUK-ból ivott, nagyon szerettük, nem is próbáltunk mást.

Viszont a lányom hülyét kapott a NUK-tól, csak szenvedett vele, sírt, fél óra alatt 10 ml-t tudott kiszívni belőle.

Aztán vettem egy MAM-ot, olyan anti-kólikásat, aminek szétszedhető szelepes az alja. Abból a 70 ml tápszert 5 (!) perc alatt kiszívta! Nagyon jó kis cumisüveg, könnyű kimosni, viszont nehéz pontosan összerakni, nekünk egy csomószor szivárgott... De lehet, hogy csak mi vettünk vacakot.


Viszont ami fontos! Sajna az üveg és cumi márkának egyformának kell lennie, mert nem passzolnak!! Próbáltam a MAM cumit NUK üveggel, de nem lehet használni.

2012. szept. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Én a MAM-ot nem ismerem, sajnos túl drága lett volna nekünk.

NUK-kal elégedett vagyok teljesen, az első babám pl csak abból tudott normálisan enni eleinte, azt a cumiformát szerette egyedül. Kaptunk AVENT üvegeket is, azzal sincs bajom, sőt könnyebben tisztítható, éa jobban tartja a hőt, mint a NUK. A kisebbem AVENT-et szerette jobban kezdetben, de a NUK-kal is szépen eszik. A sűrűbb tápszer azon a cumin jobban átjön, mert nem több kisebb, hanem egy nagyobb lyuk van a nagyobbaknak való cumikon.

2012. szept. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
avent cumisüvege van a lányomnak söt aventes microhulámos sterilizálonk van.
2012. szept. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Illetve szeretnék még egy kérdést feltenni, ha már ilyen kedvesek vagytok :) Ha veszek egy cumisüveget, ugye ahhoz alapból van etető cumi, de vegyek még pluszba hozzá?
2012. szept. 24. 14:53
 9/22 anonim ***** válasza:
Avent cumisüvegekkel kezdtünk, a nagyobb lányomnál jó volt, de ő csak 6 hónapos korától használta. A kicsinek előbb kellett. Nagyon erős a garatreflexe, úgyhogy majdnem hányt tőle. Végül nálunk is a MAM vált be, már a tanulópoharakat is lecseréltem, mert ez tényleg nem folyik.
2012. szept. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Jaj, de jó, hogy ezt kérdezted, mert én is a MAM felé hajlok. Most már szinte biztos, hogy jól választottam, ha ennyien elégedettek vagytok a termékeivel. Még én is beszerzek pár cumisüveget :)
2012. szept. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!