Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hós babának mit adtok ebédre?

6 hós babának mit adtok ebédre?

Figyelt kérdés

Minden nap megeszik egy üveg bébiételt ebédre, és egy üveges gyümiset uzsira!

Ebédre mit adhatok még neki, mert kicsit drága a napi két üveg kaja!


2012. szept. 25. 12:01
 1/4 gabszem ***** válasza:
Főzzél neki, nagyon egyszerű nekik még főzni. Krumpli répával, krumpli almával, sütőtök , leveszöldség, cékla krumplival és almával. Néha gabonapép, rizspép, tejpép gyümivel, babakeksszel, babapiskótával. Most már adhatsz neki csirkehúst is. A neten nagyon sok recept van, keresgélj, sokkal olcsóbb ha főzöl és egészségesebb is, mint az üveges. Ha nagyon nincs időm akkor szoktam csak üvegeset adni.
2012. szept. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is főzök. Nagyon olcsó, mert egy ebéd kb egy fél krumpli és egy szál répa, vagy egy szelet sütőtök egy kis darab almával, kb 100 forintból kijön. Az uzsi is egy darab gyümölcs, alma, körte vagy barack gabonapéppel. Mondjuk mi még nem váltottunk ki egy étkezést sem, így nálunk egy adag elég ebédre és vacsira is.
2012. szept. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, de a gabonapép az milyen, hol lehet kapni és mennyibe kerül?
2012. szept. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én DM-ben vettem Babylove 3 gabonás bio gabonapép. Nem tudom mennyibe került, az 1. doboznál tartunk kb 1 hónapja... Talán 800 forint körül lehetett, de nagyon sokáig elég. Azt hiszem a Milumil-nak van 7 gabonása is, de én még nem találkoztam vele.
2012. szept. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!