Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek hogy csinaljam?...

Szerintetek hogy csinaljam? Hozzataplalas.

Figyelt kérdés
Kisfiam 6 es fel honapos. 3 hete elkezdtuk a hozzatapit, nagyon orult neki, par dolgot mdegkostoltattam vele, szerette. Nem valtottam ki meg neki egy etkezest, mert nem evett meg nagyobb mennyisegete, de delben megevett kb 100 g fozeleket. A tejem kb 5 es fel hos kora ota keves mar neki, legalabbis en igy gondolom, ugyanis 5 honapos kora utan mar csak egy mellbol kezdett szopni. Sosem szerette a bal mellemet, aztan vegleg lemondott rola. O elegedettnek nez ki, en sem aggodtam, mondvan, ugyis mar johet a hozzatapi. 1 hete nathas lett, illetve fogzik is, es semmit sem akar enni, csak szopik. 3 hete all a sulya, igaz, aranylag nagy baba, 8800 g es 74 cm. En viszont ugy erzem, nem eleg mar neki a tejem. Mit tehetnek, mivel potolhatnam az anyatejet, h beinduljon a hizasa? Tapszert nem szeretnek adni neki, tejerzekeny, igy en dietazom. Vajon mikor fog ujra enni?

#hozzatapi
2012. szept. 25. 12:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ha most csak szopizni akar és igény szerint szoptatod, akkor a tejed beindul annyira, amennyi neki kell. Szopi után kínáld meg azzal amit már kóstolt.

Ha tejérzékeny akkor receptre írathatsz fel sinlac pépet, ezt magában, vagy gyümivel keverve adhatod, de akár zöldségpüré dúsításához is jó.

Tápszerből is van tejmentes, szintén receptre kapod, ha szükséges.

2012. szept. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!