Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hosszú ujjú bodyra rövid ujjú...

Hosszú ujjú bodyra rövid ujjú póló szerintetek hülyén néz ki?

Figyelt kérdés
2012. szept. 25. 14:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem, én tavaly egész télen így öltöztettem a bölcsibe a fiamat. Vagy pedig r.u. body és hosszú ujjú póló.

Már szobatiszta, kistrikó és h.u. póló van rajta, folyton kilóg a dereka, fel is fázott azonnal :(

2012. szept. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
a színét nem tudom, lehet hogy éppen jól néz ki, így látatlanba nem tudom. divatos manapság hosszúujjasra rövidet venni. szerintem nézd meg hogy hogyan áll rajta és ha neked tetszik akkor hagyd úgy :)
2012. szept. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
én is mindig így öltöztettem a kisfiam szerintem inkább vagány!!!Mindig mondták hogy de jól néz ki!!!
2012. szept. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is gyakran adom így a kislányomra a bodyt. Szerintem tök jól néz ki. :)
2012. szept. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is szívesen adom így a kislányomra a polót, elég pár hosszú alsó poló és mehet rá a rövid újjú trikó.
2012. szept. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Színtől-mintától és anyagtól függően lehet nagyon jó és nagyon csúnya is.

Ha passzolnak a felsők, akkor miért ne?!


Én viszonylag ritkán szoktam így öltöztetni a lányomat, de csak azért mert jellemzően a pólói hosszú ujjúak, így inkább egy ujjatlan bodyt adok alá. :)

De volt egy nagyon édes rövid ujjúja is, és persze télen volt rá jó, akkor bizony én is alá adtam egy egyszínű hosszú ujjút és kész. Látszódjon csak az a szép minta. :)))

2012. szept. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Megnyugodtam. :)

Sima fehér bodyjai vannak, ami olyan semmilyen, de ha ráadok egy színes, aranyos pólót, akkor már tök jól néz ki szerintem. Vannak hosszúujjú felsői is, amik úgy vannak összevarrva, mintha póló lenne felül, de egyben van, ezért gondoltam, hogy kipróbálom, és nekem tetszik.

Csak a bölcsiben nem láttam még egyik gyereken sem.

2012. szept. 25. 14:38
 8/10 gabszem ***** válasza:
Dehogy
2012. szept. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kimondottan vagány és divatos! Sokszor öltöztetem így a kislányom!
2012. szept. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Dehogyis- legjobb!! Én is így ötltöztetem a gyerekeket!!! Most is így van mind a kettő- akivel még otthon vagyok, de az ovis is hosszú ujjú+póloban jár. :))

Legjobb!! abszolút divatos is!! :)))

2012. szept. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!