Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két éves kislányom nagyon...

Két éves kislányom nagyon rossz evő. Keveset eszik és jó ha tíz féle ételben ez ki is merül. Akinek szintén rosszúl táplálkozik a gyermeke mit csinál vele? Milyen dolgokat próbál ki neki?

Figyelt kérdés

Nekem azt mondták a bölcsibe vigyem el orvoshoz.

Gondolom vitamint fog felírni.


2012. szept. 27. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:

lányom is ez bár a sulyával semmi gon d13kg 70dkg hogy mitöl ilyen jo súlyu nem tudom mikor alig alig eszik valamit a nap folyamán

tiéd hány kg?

(enyém kap béress cseppet de az se segített ugyanúgy "semmit nem eszik"

2012. szept. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ket es fel eves kislanyom szinten rosz evo, na meg rosz ivo is volt. Az ivasra szines poharak es szivoszlakat vetettem be, ami nagyon bevalt.

Az evesre szinten szines kis talkakat vettunk es abbol tobbet csipeget, mint egy rendes tanyerbol. Ami meg nagyon bevalt, hogy fogvajora tuzdelek fel neki falatkakat es imaja arrol leragni. Vagy pl kulonbozo formaju pogacsaszaggatoval vagunk felvagottakbol, palacsintabol stb,az nagyon megy ezzel a modszerrel szinte mindent megesz. Mert a maci alaku felvagottnak, madar alaku uborkanak jobb az ize, mint egy simma kereknek.Remelem te is talasz valami jo megoldast

2012. szept. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kislányom 12,5 kg egyébként nem vékony.
2012. szept. 27. 10:38
 4/6 A kérdező kommentje:

Jók ezek az ötletek köszi.

Amúgy nagyon jó ivó a lányom de csak a vízett szereti:)

2012. szept. 27. 10:40
 5/6 A kérdező kommentje:
vízet
2012. szept. 27. 10:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezek a mintás felvágottak jóóóóóók :D :D Én általában kikísérletezem mi az ami ízlik neki, volt úgy hogy a spagetti volt a menő egy hónapig... na abba kellet bele csempészni répát zöldséget gyümölcsöt.....
2012. szept. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!