Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megfázott az 5hónapos babánk!...

Megfázott az 5hónapos babánk! Nem kap levegőt az orrán. Vettünk kézi orrszívót, semmit nem ér! Aporszívós meg durva, ordít reszket keze lába, mert olyan hangos, és fokozat sincs rajta nagyon erősen szív. Mit csináljak vele, hogy jobban legyen?

Figyelt kérdés
Félek,hogy valami baja lesz,és cicizni sem bír szegény!
2012. szept. 27. 11:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a porszívós a legjobb. Az enyém is üvölt, meg rúgkapál, de muszáj!
2012. szept. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak azt tudom mondani, hogy a porszívós a legjobb. Lányom is nagyon sír tőle, meg szinte beleremeg, de csak ezzel tudom az orrából kiszedni a váladékot! Egyébként a miénk egyáltalán nem szív olyan erősen!
2012. szept. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Pedig jobb lesz, ha a porszívósat használod, inkább ordítson közben a gyerek, mint utána a kórházban kössetek ki valami frankó szövődménnyel.

Nem szív az olyan erősen hidd el, az orrszívó-porszívó csökkent rajta, az meg hogy hangos kit érdekel, ha ezzel jót teszel a gyerekednek.

2012. szept. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg a porszívós a legjobb. Sajnos ezeken túl kell esnetek. Egy pár megfázás és megszokja. Nem könnyű tudom, de a gyerek érdekében muszáj. nagyon fontos, hogy tiszták legyenek az orrüregei. Szopizni sem tud, mert nem kap levegőt, a másik pedig, hogy nekik még könnyen szövődményes lehet egy egyszerű nátha is. Akár fülgyulladás is lehet belőle.

Fujj be neki tengervizes orrsprayt és utána porszívózd, akkor könnyebben és jobban kijön ami benne van.

De ha kipróbálod a saját orrodon akkor rájössz, hogy inkább a hangjától félnek, mert nem olyan brutális érzés.

jobbulást!

2012. szept. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
az semmit nem jelent, hogy nincs a porszívón fokozatállítási lehetőség, maga az orrszívó kiképzése olyan, hogy nem tud túl erősen szívni, semmi baja nem lesz a babádnak. Az sem okoz semmi maradandó károsodást sem a hallásában, sem a kapcsolatotokban, hogy hangos, ettől sem kell tartanod. A legjobb tényleg a porszívós megoldás, ez kitakarít mindent. Ha egy kis sírás vagy dobhártya felszúrás között kellene választanod, Te is ezt választanád gondolkodás nélkül.
2012. szept. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Csatlakoznék az előttem szólókhoz. Annyit még, hogy csalóka, lehet, hogy megszakad a szíved közben, de a babád azért sír csak, mert hangos, fájni egyáltalán nem fáj neki!
2012. szept. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A proszívóra pedig tegyél rá addig egy vastag, többször összehajtott plédet, párnát, miegymást, akkor nem lesz akkora a hangja...azalatt a 1-2-3perc alatt ettöl semmi baja nem lesz a porszívónak ettöl.

Még infralámpát javasolnék, alvás közben pár percig melegíteni vele az arcocskáját, de NAGYON óvatosan!!!

2012. szept. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
mindegyik porszívó nyelén többnyire tudod állítani a szívás erejét, egy kis légzáró nyíláson/al. azt nyisd ki, és akkor nem szív annyira brutálisan, bár ettől még ugyanúgy fog félni. De legalább meggyógyul, és tud majd enni is.
2012. szept. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

nekunk a pesztonkas orrszivo is bevalt, a porszivos nem sziv le tobbet mint az, probaltam, nem olyan hangos, barhova magaddal viheted mert megy elemre is, csakhat eleg draga, de szerintem megeri az arat

rokana.hu innen eri meg legjobban megrendelni, mindjart egy plusz szivofejjel, biztos ami biztos, nekem sikerult veletlenul kidobnom egyet

2012. szept. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Csatlakozom. A porszívóstól 1 percig sír, ha meg be van dugulva az orra, attól egész nap szenved. Inkább vállaljátok be azt az 1 perces sírást.
2012. szept. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!