Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ilyen elutasító az...

Miért ilyen elutasító az Apukájával 15 hós kislányom? Ez is egy "korszak"?

Figyelt kérdés
Kislányom mindig is "anyás" volt, 10 hónapos volt mikor teherbe estem, azóta ez csak fokozódott... de most már ott tartunk, hogy hiába jön haza Apa a munkából, teljesen elutasítja, nem foglalkozik vele, ha kimegyek a szobából jön utánam, ha Apa játszani akar vele a kezét is ellöki, Apa ételéből nem kér, csak az enyémből... nagyon rossz ezt látni, s látom, hogy a páromat is megviseli, nem tud vele mit kezdeni... ez is csak egy korszak, ami majd elmúlik? hogyan kezeljük? pár napja el kellett mennem délután , Apával maradt itthon, na azóta katasztrofális a helyzet :( mit tehetnék?
2012. szept. 27. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez csak egy korszak...
2012. szept. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor ne is erőlködjünk, hagyjuk, hogy most ne foglalkozzon Apával? Annyira megviseli páromat, látom, hogy rosszul esik neki, pedig naponta ott van a fürdetésnél, este ő eteti... igyekszünk csak apás dolgokat belevinni a napba, ezeket el is fogadja a kislányunk, de semmi több...
2012. szept. 27. 14:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet hogy több időre lenne szüksége vele.

A kisfiamnak is volt egy ilyen korszaka, mikor visszamentem dolgozni (egyedül nevelem), velem kezdett úgy viselkedni, hogy kiabált velem, megütött, csapkodott. Senki mással nem csinálta, az oviban sem volt ilyen. Többet voltunk együtt, és rendbejött a dolog.

Ha meg tudjátok oldani, csináljanak apával több közös programot, menjenek el sétálni, boltba, akárhova, csak kettesben. Hátha javul a helyzet.

2012. szept. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam 13 hónapos és a két nővérével csinálja ugyan ezt. Nekik is rosszul esik, mert imádják. Ők 12 és 16 évesek. Elöször arra gondoltam, hogy a suli miatt kevesebb időt vannak vele és haragszik rájuk, de a bátyusal jól el van de az is 12 éves suliba jár. Nem értjük. A lányok teljesen oda vannak, hogy nem tudják megpuszilgatni, dajkálni. Remélem én is, hogy ez csak egy korszak legyen.
2012. szept. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!