Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakocsi kérdés! Melyik jobb?

Babakocsi kérdés! Melyik jobb?

Figyelt kérdés

Van 2 babakocsi, ami közül nem tudok választani. Anyukák, akik használtak/használnak ilyet, tudnátok esetleg mondani róluk valamit? Szerintetek melyik jobb? Vagy bárki, aki kicsit jobban képben van a babakocsikkal!? :)

Tehát:

[link]


[link]


Előre is köszi! :)



2012. szept. 27. 16:00
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Ja, és kertes házban lakunk, szóval nem kell cipelnem, és nem használok tömegközlekedést. :)
2012. szept. 27. 16:02
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

sajnos tapasztalatom nincs, barátnőmnek van ABC,de szerintem annyira nem jó....

viszont a bergon...huh piszok jól néz ki, én azt választanám!!

plusz nekem előny a 4 kerék:)

2012. szept. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

kár hogy nincs több kép a bergonról...milyen a sport rész, hordozó

2. babát várjuk, nem terveztünk új kocsit venni, de ezt azért megnézem majd magamnak ha arra járok:)

1.voltam:)

2012. szept. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Húúúúúúúú az első azt a k.............élt nagyon jó nekem is ilyen kell .az 1-es a szupi
2012. szept. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
85%
Hát ha minőségi nem gagyi kocsit akarsz venni, akkor egyértelműen az Abc-t válaszd! Normális márka, ami tartja az árát, évek múlva is jól fogod tudni eladni, nem fillérekért, ahogy a Bergon kocsikat...Jó a rugózása, kényelmes a babának, mamának, jól néz ki, és nem fog pikk-pakk tönkremenni.
2012. szept. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
73%
szerintem a Bergon...
2012. szept. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
85%
ABC DESIGN!!!
2012. szept. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
85%
Én is az Abc-t választanám. Mi is azt néztük ki először, de az ára miatt más mellett döntöttünk. De látom, akciós most, én mindenképpen azt venném!!!
2012. szept. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
80%

ABC, a nővérem teljesen elégedett vele, semmi baja nincs a kocsinak! A Bergon ritka ronda.... szerintem :D



38hkm

2012. szept. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
50%

Az elsőt biztos nem venném meg.Nincs hozzá se babahordozó,se pelenkázótáska,se esővédő.Úgy gondolom ennyi pénzért már kéne hozzá járni.

A második.Nem rossz,nekem a kereke nem tetszik.Helyette a Camarelo Q 12-t venném meg.

[link]

2012. szept. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!