Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen egy anyatejes pici...

Milyen egy anyatejes pici baba széklete? 10 napos kisfiam széklete sárgás és darabos, kicsit nyálkás. Ez normálisnak számít? Mennyit kakil egy ilyen korú kisbaba? Mi naponta 4-5 pelust használunk el és mindben van kaki is. Igény szerint szoptatok.

Figyelt kérdés
2009. aug. 3. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én babámé is ilyen! A tiéd hányszor szopizik naponta? Milyen idöközönként?
2009. aug. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
milyenk is ilyen volt.
2009. aug. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Egy nap legalább 6x szopizik, de van hogy többet van hogy kevesebbet. Általában 15-20 percet szopik. Sokszor be alszik a cicin, de mindig felébresztem és csak akkor hagyom elaludni ha már legalább 15 percet evett. Este 11 körül fektetem le és mindig pontban 3 kor felébred 1x. Ilyenkor átmegyek hozzá, kiveszem a kiságyból, mellre teszem és ha elaludt vissza teszem az ágyába, ilyenkor nem szoktam kivárni a 20 percet. Reggel 7-ig fél 8-ig alszik mint a kis angyal. A kórházban azt mondták ne az óra döntse el hogy mikor kell mellre tenni hanem a baba. Azt tanácsolták mindig igény szerint szoptassak, de ha napközben 3 óránál tovább alszik ébresszem fel enni. Általában 2-3 órákat alszik napközben és mindig magától ébred cicizni.

2009. aug. 3. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!