Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Második gyerekes anyukák, ti...

Második gyerekes anyukák, ti is vagytok így?

Figyelt kérdés
Van egy négy évesem, és egy négy hónaposom. A négyéves jön-megy, csicsereg, be nem álla szája. Amikor a pici alszik, beszélgetünk, játszunk, mesét nézünk. Így sokszor úgy érzem, mire a pici felébred, és neki kéne duruzsolni, hogy jól esik a csend, és azon veszem észre magam, hogy alig-alig szólalok meg. Aztán erőt veszek magamon, énekelgetek, verselgetek. Olyan rosszul érzem magam ettől, amikor a nagy volt kicsi, neki folyamatosan gügyögtem, és most úgy sajnálom, hogy ez így alakul. Mit tesztek ez ellen? Más is van így?
2012. szept. 28. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

ezen ne görcsölj


hallja a hangod a kicsi is

ha az egyik gyerek folyton beszél akkor nem csodálom h jólesik a csend

anno volt ilyen de mivel a kicsi már nagy lett és be nem álla szája szal megnyugodtam nem történt nagy baj :-))

2012. szept. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Nálam is így volt (azzal tetézve, hogy néha a nagyra is rászóltam, hogy ici-picit maradjon már csendben) Most 2 a kicsi és már ős is folyton csacsog, így a csend esélytelen :) Viszont baja nem lett, hogy nem mindig gügyögtem vele.
2012. szept. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem a fiam 5 éves állandóan beszél mindig történik valami amit elkel mondania:)a kicsi 15 hónapos.A nagy a nyáron itthon volt végig,most újból oviban,így néha van csend amit imádok:)Én se mindig gügyögtem a kicsinek.És most 15 hónapos de mindig mondja a saját nyelvén amit akar:) ne izgulj ilyen dolgon...
2012. szept. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel néha!

Nekem a nagyobbik 11 éves,és reggel amikor kinyitja a szemét már beszél folyamatosan,addig amíg este el nem alszik.Sőt! Néha még álmában is beszél! :)

Én amúgy sem vagyok egy bőbeszédű ember,így sokszor annyira fárasztónak érzem azt,hogy dumáljak.Pedig imádom a kicsit.Ő is 4 hónapos.

Én jobban szeretem az ölelkezést,a testkontaktust.

De így is gügyögök-gagyogok annyit,sokszor már észre sem veszem,és önkéntelenül hozzákezdek gagyogni a picivel.

Szerintem ezzel mindenki így van. Főleg ha még mindig éjszakázni kell vele.Nekem is felkel még mindig enni éjjel.De egyszer majdcsak vége lesz ennek az időszaknak is,és végre kipihenten ébredünk reggel!

Kitartás!

2012. szept. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!