Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3,5 hós babám ülni akar az...

3,5 hós babám ülni akar az ölembe. Engedhetem neki? Fogom közben, meg tartom is, a fejét már stabilan tartja.

Figyelt kérdés

2012. szept. 28. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Minden baba más és más. Úgy ültesd fel, hogy kicsit hátra döntve legyen és a hátát a hasad tartsa. Elölről pedig a kezeddel a mellkasa előtt tartsd. Max. 10 percekre. Az én fiam is igényelte az ülést és 5 hónaposan már mászott.
2012. szept. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen,és ha kicsit hátrébb akarom dönteni, akkor hasizommal húzódzkodik. :S ha engedem, akkor meg nevet:)
2012. szept. 28. 12:23
 3/5 anonim ***** válasza:
46%

Nem szabad tartani sem, akkor sem ha nagyon élvezi. Az enyém pont ilyen, most már 4 hónapos, és most sem engedem neki.

Nekidöntöm a hátát a hasamnak, mellkasomnak, aztán amennyit ő fel tud ülni, addig felül, de nem engedem, hogy megtámasztással, megtartással üljön, akkor sem, ha bepöccen miatta.

10 percig tartod, és megvan az esély a gerincferdülésre.

Csak amit magától csinál, ne tartsd!!!

2012. szept. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
oké. köszi
2012. szept. 28. 13:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Az enyém is pont ilyen idősen kezdte ezt csinálni. Én sem akartam engedni neki de a babkocsiban is állandóan gebeszkedik felfelé. Most 6 hónapos és ha ül az ölemben magátol tartja magát. De ilyen eset nem sok van esetleg az etetőszékben ül azt a 10 percet. Mert a csontmagja még nincsen kifejlődve a babámnak.
2012. szept. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!