Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A debreceni gyerek gasztróra...

A debreceni gyerek gasztróra babakocsival be lehet menni? Fél éves a kisfiam és a hordozóba elég nehéz becipelnem.

Figyelt kérdés
2012. szept. 28. 13:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A Kenézyben igen. A Klinikán nem tudom, de szerintem ott is.

Jobbulást!

2012. szept. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Igen gondolom ha már gyermekeket visznek oda akkor akadálymentes a babakocsival való bejutás :D Köszi:)))
2012. szept. 29. 10:20
 3/11 A kérdező kommentje:
Esetleg valaki nem tudja?
2012. okt. 1. 19:16
 4/11 anonim ***** válasza:
én a sebészeten voltam a klinikán,ott van mellette a gasztro,ha jól láttam.ha a főbejáraton mész,az nem akadálymentesített.előbb két lépcsőfok egy bazi nehéz ajtó mögött,majd felfelé vagy tíz,és lefelé megint vagy tíz lépcsőfok.két hete voltam ott,én is cipeltem a babakocsit.de biztos van másik bejárat is,ami akadálymentesített,de az nem tudom hol van
2012. okt. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
igen van, ha nem a főbejáraton mész, hanem egy kicsit tovább mész az épület oldalánál, ha szembe állunk a bejárattal, akkor a bal oldalán, ott van egy oldalsó ajtó, pont a regisztrációs ablakhoz vezet, az akadálymentesített.
2012. okt. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!!Akkor babakocsival megyünk!!:-)
2012. okt. 1. 21:43
 7/11 anonim ***** válasza:
A Kenézyben lévő gasztroenterológiára biztos, hogy lehet menni babakocsival.
2012. okt. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A klinikára kell mennünk:)
2012. okt. 2. 12:26
 9/11 anonim ***** válasza:
sikerült megtalálni a babakocsis bejáratot?
2012. okt. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Még nem voltunk.
2012. okt. 2. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!