Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elesett a babám, megütötte a...

Elesett a babám, megütötte a fejét. Milyen tüneteket figyeljek, ha baj van?

Figyelt kérdés
2012. szept. 28. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Szédülés, túlzott álmosság, hányás.
2012. szept. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szédülés (ha kicsi akkor aludni akar persze ha nem is fáradt),hányás,fejfájás ezek az agyrázkódás tünetei,3h belül elvileg jelentkezik bármelyik ha baj van,legalábbis nekem ezt mondták,remélem semmi baja nem lesz
2012. szept. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hányinger hányás szédülés. Talán ezekre kellene figyelni.Eszméletét nem vesztette akkor nagyon komoly baj nem lehet szerintem. És ha az arcát homlokát stb.ütötte meg nem "annyira" vészes mintha a tarkóját vagy a feje hátsó részét ütötte volna meg én igy tudom legalább is.
2012. szept. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A feje hátsó részét ütötte meg, azt a kis dudort, nem tudom hogy hívják. Sírt sokáig, de utánna úgy viselkedett mint máskor, most meg alszik.
2012. szept. 28. 13:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Én most voltam kórházban a babámmal esés miatt. Ezeket mondták bent: az első 24 óra a kritikus,ha addig nincs semmi,vsz nem is lesz,de 3 nap az az idő,amíg figyelni kell. Tünetek: hányás,sápadás,levertség,bármi szokatlan,hasmenés megindulása , szédülés,étvágytalanság. Nekem azt mondták,hogy egy hányás (amennyiben nem túl nagy) nem ijedünk meg,mert az lehet kajától is,de második hányásnál irány a kórház.
2012. szept. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az aluszékonyság kimaradt.
2012. szept. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Disi ***** válasza:
A pupillákat is érdemes figyelni, tágulnak-e, egyformák-e. Mi is ebben vagyunk, most kezd elmúlni a 2 szeme között egy pukli a babámnak :(((
2012. szept. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Disi ***** válasza:
Még annyi jutott az eszembe, hogy a múltkor este történt egy baleset és leszaladtam a dokibácsinkhoz vele (itt lakik a lépcsőházunkba), annyit mondott hogy adjak neki Nurofent éjszakára, hogy ne fájjon a feje és nyugodtabban aludhasson. Ő nem híve annak hogy mindig gyógyszert adjunk a gyereknek, de ebben az esetben a fájdalomcsillapítót ő ajánlotta.
2012. szept. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!