Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ez így jó?

Szerintetek ez így jó?

Figyelt kérdés
Babám 2- án lesz 5 hós, 2,8 kg született most 6,3 kg! Csak anyatejes a pici , pár napja kostoltatok vele gyümit, zöldséget de épp csak 1-2 kanállal hogy szokja az ízeket! Szerintetek nem tul pici? 50 cm született most 63 cm! Nem sovány jó kis hurkás baba, csak nem kövér! Már forgolodik ! Amugy 1 honapos kora ota végigalussza az éjszakat este 9-10- tol reggel 6-7 ig alszik( ilyenkor nem szopizik)!!köszönöm a válaszokat!!
2012. szept. 28. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát én nem tartom túl picinek a születési súlyához képest.

Ha a kérdés arra vonatkozott, hogy jó-e a kóstoltatás, ahogy csinálod, hát teljesen jó.

2012. szept. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A sulyára gondolok, nem tul picike? A kornyezetembe mind 7-8 kg a vele egykoru babak!
2012. szept. 28. 15:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen jó a súlya, ne aggódj, a védőnőm szerint 6 hónapos korára kell megkétszereznie a súlyát, és úgy látom az már mostanra sikerült:-)

Ne a többi gyerekhez mérd, akik gondolom születéskor nehezebbek voltak mint a Te babád!

2012. szept. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az en babam pont egy hettel kissebb mint a tied,o 3,400al szuletett es most 6,400,mondjuk o nagyon hosszu 70cm.A lenyeg, szerintem pont jok a meretei a babadnak es tenyleg en is tapasztalom hogy a vele egykoru babak mar mind 7,8 kilosak,de mindegyik babo a sajat utemeben fejlodik.
2012. szept. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én környezetemben meg akkora babák vannak,mint a tiéd és az enyémre csodálkozik rá mindenki.4 kg-mal született 5 hónaposan volt 8,3 kg. :) anyatejes.
2012. okt. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!