Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit éreztetek a szülés után,...

Mit éreztetek a szülés után, milyen volt, amikor először megláttátok a Kis Csöpséget?

Figyelt kérdés

Leírnátok, hogy milyen érzés volt, amikor a babátokat a mellkasotokra tették? Amikor először fogtad meg azután, hogy lemérték, elrendezték? Amikor apuka meglátta milyen volt az arca? elérzékenyült, vagy komor maradt? És még amit fontosnak gondoltok, hogy nagy élmény volt!

Köszönöm előre is!


2012. szept. 28. 17:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én császárral szültem végül , 9 óra vajudás után. De nem voltam fáradt annyira csak a császár volt rettenetes élmény , még szerencse, hogy nem sokáig tartott. De amikor megmutatták az én kis drágámat, azt soha nem felejtem el. Olyan érdekes illata volt , viszont nagyon jó. Mái napig emlékszem arra az illatra. nagyon szőke volt és szerintem a mütőben más lehet a fény mert egyböl az jutott eszembe, hogy ugy néz ki mint scuter. Olyan volt a haja szine, mert volt azért sok. és ugy fel volt borzolva, ahogy csak gyorsan megtörölgették. És amikor rámnézett az maga volt a csoda. Mi sokat is vártunk rá egyébként. El is sírtam magam annyira szép volt. nagy baba is lett, 4100gramm. Pocakom alapján kisebbre számitottam. nem volt nagy hasam. szinte nem is híztam semmit.Egy örökké bennem élő csoda volt.
2012. szept. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
én császárral szültem.ezért lemaradtam arról hogy rám tegyék,de amikor kihozták arra gondoltam,hogy:tiszta apja,és hogy sokkal szebb mint amire számítottam!és meglepődtem,ahogy a műtőbe körbe nézett a nagy kék szemeivel. ez az az emlék amit soha nem lehet elfelejteni
2012. szept. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is császáros voltam, sőt engem altattak is, szóval már az egész család látta a kisfiúnkat, csak én nem. Mindenki mondta, hogy milyen szép, meg nagy baba, én meg csak mosolyogtam, de már alig vártam, hogy végre én is megnézhessem. És mikor elkezdték az őrzőbe felhozni a babákat és meghallottam a fiam nevét, akkor olyan boldogság öntött el, olyan boldogan mondtam, hogy az én fiam, hogy el sem tudom mondani. Mikor először megpillantottam az arcát és a kezembe adták, akkor pedig az volt az első gondolatom, hogy te jó ég, ő az én fiam.

Amikor császár után felvittek az őrzőbe, akkor ugyan még nagyon kába voltam, de a férjem mondta el, hogy fiúnk született és mekkora súllyal és hosszal és nagyon boldogan, könnyes szemmel újságolta és azt is, hogy egy pillanatra megfoghatta a kis kezét.:)

2012. szept. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Komolyan mondom Csajok, hogy elsírtam magam. Mi sajnos csak februártól próbálkozhatunk, de én már annyira szeretnék kisbabát, hogy azt el sem hinnétek.

De annyira megható volt, és teljesen beleéltem magam abba, amit Ti leírtatok.

A harmadik hozzászólóén sírtam a legjobban, amikor apának könnyes szemeiről írtál.

Tényleg ennyire meghatódnak az apukák is? :-) Jó ezt olvasni!

2012. szept. 28. 18:12
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Apuka zokogott a meghatottságtól, én megkönnyebbültem hogy vége, valahogy fel se fogtam az egészet. Picit pihegtünk, megölelgettem, aztán elvitték, apuka megfürdette, lemérték. Amikor visszahozták akkor néztem meg jobban mindenhol, az első gondolatom az volt, hogy "Te jó ég, hogy néz ki?????"

A fülecskéi alul-felül behajlottak, füle teteje és a vállai szőrösek voltak és manó arcot vágott. Tisztára úgy nézett ki mint Yoda mester és Chubakka átdrogozott éjszakán fogant gyümölcse. Aztán a fülecskéi másnapra kisimultak, a pofija is, kezdett gyerekformája lenni.

2012. szept. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Első hozzászóló: a Scuter soká esett le, de amikor leesett, olyan jót nevettem rajta. :-)
2012. szept. 28. 18:13
 7/17 A kérdező kommentje:

5. hozzászóló: ilyesztő lehetett a Yoda mester és Chubakka gyerekét a kezedben tartani, még ha csak hasonlított is rá.


Fura lehet a kérdésem, és érezni is belőle, hogy még nincs babám, de amiket "tájékoztató jellegű" filmeket nézek, ott amikor megszületnek, olyan vörösek, gondolom az erőlködéstől, meg olyan fehérek (valami fura anyag van a kis bőrükön). Ne vessetek meg a kérdésért, még csak tanulok: de ilyenkor is szépnek látjátok a babátokat? vagyis szépnek láttátok?

A fehér cucc gondolom a fürdetés után eltűnik, de a vörösség mikorra? Mikor lesz szép, normális színű bőre a Kicsinek?

2012. szept. 28. 18:16
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
5. vagyok. Nekem másnapra már kezdett helyeske lenni a gyerek, kisimult az arca, de az első pillanatban egyáltalán nem láttam szépnek. Foltos volt, szőrös, tényleg olyan pofit vágott mint egy kismanó.
2012. szept. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is császáros voltam. Mikor kiemelték a babámat csak egy pillanatra mutatták meg, mert belekakilt a vízbe és rögtön vitték, hogy megvizsgálják. Szegénykém tiszta zöld volt a kakitól. Mikor rendben volt a baba, behozták nekem és a fejem mellett tartották, nem tudtam megfogni, mert az egyik kezem ki volt kötve, a másikban meg az infúzió volt és nem tudtam annyira behajlítani, hogy megsimizzem a kis fejét. :( Apuka kint volt, ő végignézte a fürdetést és az öltöztetést, nagyon megható volt neki és büszke volt mindkettőnkre, mégha nem is szenvedtem meg érte egy percet sem. Egyébként mikor megláttam, egy az egyben olyan volt, mit a 4D-s UH képeken. :) Ez történt reggel és csak délután láthattam újra a babámat. Utána másnap mikor már egész nap velem volt csak néztem a kis buksiját, és próbáltam felfogni, hogy anya lettem és van egy csodálatos, egészséges kisfiam. :D Talán egy hét is eltelt mire el tudtam hinni.
2012. szept. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Az én babám most 6 hónapos de nekem mái napig olyan hihetetlen, hogy én is anya vagyok. Annyimindenen mentünk keresztül, hogy legyen babánk. És végül a lombikok után jött magátol. A férjem szokta is neki mondani, hogy te voltál a legügyesebb kis sperma, hogy megtaláltad a petesejtet.
2012. szept. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!