Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 7-8 hónapos babád elvan a...

A 7-8 hónapos babád elvan a járókában valamint a konyhában az etetőszékben ha dolgod van pl. főzés, mosogatás? Ha nem akkor hogyan oldod meg a házimunkát?

Figyelt kérdés
Én már nem tudom mit tegyek, hiába adok bármit a kezébe semmi sem érdekli. A járókában is üvölt.
2012. szept. 29. 08:07
 1/8 anonim ***** válasza:

1. sehogy

2. ha a férjem itthon van és ő vigyáz rá

3. hordozókendő

2012. szept. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Járókája nem volt,etetőszéke sem még akkor,és álló nap foglalkoztatni kellett,úgyhogy a legszükségesebbeket megcsináltam,mikor aludt,a többi nem érdekelt.Ha elvitte valamelyik nagyszülő egy napra,akkor pótoltam.
2012. szept. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

letettem a földre és kezébe raktam kis lábost fakanalt stb....

egészen jól elvoltak vele míg előkészítettem a főzés


járókánk nem volt kendő sem jött utánam ha háti munkát kellet végeznem


hagytam h segítsen .-)))

bár inkább ellensegítség volt :-)))

mert a mosógépet inkább ki mint be pakolni szerette

a csipeszeket szét szórta

rámászott a porszívóra

stb....

de legalább elvolt én nem üvöltött

2012. szept. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
4 hónapos korától szoktattam a járókához mert a konyha külön helységben volt és járólapos, így éreztem biztonságosnak. 13-14hós koráig elvolt benne, akkor elköltöztünk. Fontos a korai hozzászoktatás, így olvastam.Ha már kúszik, mászik, utána bezárva érzi magát egy relatíve szűk helyen.
2012. szept. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát...én is üvöltenék, ha "ketrecbe" zárnának, egy 1x1méteresbe (ált. ennyiek a járókák), más meg élné világát, játszana meg ilyenek.

Nekik a mosogatás, teregetés, stb mind-mind játék. Én is úgy csinálom, hogy ott van velem és "segít" kicsit sziszi-fuszi a dolog, mert hát tényleg lassabban haladunk, dehát nem hajt minket senki :))

2012. szept. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

tegnap kivitte a frissen mosott ruhát a kertbe

mert ott teregetek

csak a kosár maradt ki -- moshattam újra az egészet

azért megdicsértem h milyen ügyes h tudja hol teregetek :-)


én is úgy érzem h ketrec a járóka

akkora baba már nagyon ügyes szépen megérti amit mondasz neki

amennyire lehet gyerekbiztos a lakás

a legnagyobb gyerek 11 éves eddig semmi nem történt ami háztartási baleset lenne

2012. szept. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Járóka nincs csak kiságy. Kiságyban néha eljátszik ha beadok neki vmi játékot, attól függ milyen kedve van 20-30percet elvan, de vmikor nem, mert velem akar lenni. Etetőben elvan ha velem van, adok vmi játékot a kezébe. Szobában szőnyegen csak akkor van el, ha ott vagyok vele.8 és fél hós kislány
2012. szept. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én hagytam, hogy "mászkáljon" körülöttem, pakoljon(műanyag edényeket, meg amikkel lehet csörömpölni), ha ezt is megunta és én még nem végeztem, akkor jött a hátamra kendőben/ meitaiban:).
2012. szept. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!