Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatás nélkül a tápszertől...

Szoptatás nélkül a tápszertől lehetséges hasmenés?

Figyelt kérdés
2 hónapos kisfiamat 1 hónapig CSAK szoptattam,1 hónapja viszont elkezdett apadni a tejem,így felváltva adok neki anyatejet és tápszert.( hipoallergént használunk). Azt vettem észre,hogy ahogy egyre több a tápszeres etetés,úgy vele arányosan egyre hígabb a pici széklete. Ez mitől lehet,volt már valakinél ilyen? Mivel még nagyon kicsi,így nem tudom hozzátáplálni,mit fog vajon javasolni a gyerekorvos?
2012. szept. 29. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Tápszert kellene váltani, valószínű. Nem mindig jó minden tápszer a babáknak, lehet most nálatok is ez a gond. Vagy netán elkapott valami fertőzést a kicsi. Nincs más tünete?
2012. szept. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én kislányom elejétől fogva tápszeres volt,de sose volt tőle hasmenése.Inkább az ellenkezője,szorulásos volt.Szerintem is próbáljatok ki másik fajta tápszert,ha akkor is megmarad a hasmenés akkor vidd el dokihoz.Igaz mindenképp doki kell hisz ő írja fel a másik tápszert is.
2012. szept. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Enyém az első hónapban kapott csak anyatejet, azt is néha pótolni kellett tápival, majd csupán csak tápit kapott, három félét is próbáltunk mert hasfájós volt , de az egyik bevált és végre nem szenvedett, viszont a kakija mindig is híg volt addig amíg el nem kezdtük a hozzátáplálást.
2012. szept. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!