Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik voltatok gasztros kivizsg...

Akik voltatok gasztros kivizsgáláson a II-es Gyermekklinikán, leírnátok, hogy hogyan történt?

Figyelt kérdés

Az is érdekelne, hogy a szülő benn maradhat-e a babájával (a baba ágya mellett), kap-e ételt, mennyibe kerül stb.

Szóval minden érdekel az elejéről a végéig (a vizsgálatok is).

Hétfőn kell bemennünk a 4 hónaposommal és nem tudom mi vár ránk...

Előre is Köszönöm annak, aki válaszol!



#Gasztoenterológiai kivizsgálás #Tűzoltó utcai Klinika
2012. szept. 29. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!Mi nem itt voltunk,hanem a másik GYerekklinikán. 1es számun. Ott szerencsére mivel pestiek voltunk megoldható volt,hogy minden nap bemenjünk a vizsgálatokra.

Szóval: volt suly és hosszmérés,vérkép vzsgálat

Volt tüdőröntgen(hogy abból mi derülne ki az evése ill nem evése miatt azt nem tudom,de megcsinálták. Sok visgálat alatt azt mondták hogy menjek ki,de kiharcoltuk hogy maradhassunk.Végül csak a vérvételek alatt kellett kijönnünk. Ebből csak 2 volt.de az is elég volt... Náluk a szülő nem maradhatott bent éjszakára szerintem,de volt egy szoba ahol volt felnött ágy,szóval talán ott.. Ételt tuti kap.. A legrosszabb vizsgálat a H2 kilégzési teszt volt,ez elött nem ehetett ihatott.. (Még szopi se lehetett,meg csodálkoztak hogy mi az hogy egy másfél éves szopizik.Erről a doki le akart beszélni minket. Ajánlotta sorban a tápszereket..Meg hogy igyon tejet.(Hasmenése volt tőle 2 éves korig,nem erőltettük.) Ez a vizsgálat az volt hogy meg kellett innia valami lötyöt,ami után 4szer 20percenként,majd 4szer 30percenként kellett "belelégeznie" egy kütyübe de ezt magyarázd el egy kicsinek..Mire megnyugodott jött a következő mintavétel... Szerencsére csak a B12 szintje alacsony és ezért kell havi 1 szurit kapnia,de ez legyen a legnagyobb baj... Na de átadom a lehetőséget másnak is..

2012. szept. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a válaszod!

Sajnálom, hogy ennyi vizsgálaton kellett nektek is átesnetek.

Nem tudom mennyi különbség van az I-es és II-es Klinika között, de biztos nem sok.

A tüdőröntgenből a mucoviscidosis derülhet ki (de ehhez még kell verejték teszt is) ill. a csúnya szövődményes tüdőgyulladás pl.

Ezektől is lehet evési, hízási gond.

Sajnos a nagyobbammal mi is átestünk ezeken a vizsgálatokon, tudom miről beszélsz, de csak az derült ki, hogy tejallergiás és egyébként is ilyen alkat...

2012. szept. 30. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!