Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Agyhártyagyulladás elleni...

Agyhártyagyulladás elleni oltás után ez normális? 9 és fél hónapos babám csütörtökön kapta az agyhártyagyulladás elleni oltás 2. részét (most vasárnap van). Azóta is minden délután és reggel belázasodik.

Figyelt kérdés
Észrevettem hátul a nyakán, hogy 2 kis nyirokcsomó meg van duzzadva. Nyugtatnak minket, hogy ne aggódjunk, de olvasgatva mások tapasztalatait, ennyi ideig tartó láz oltás után nekem egy kicsit soknak tűnik. A vizes borogatás és a kúp/nurofen ideig-óráig segít, de aggódom! Ha este is lázas lesz, honlap reggel megyünk az orvoshoz. Ti mit csinálnátok? Valakinek vannak hasonló tapasztalatai?

2012. szept. 30. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk nem volt semmi gond az oltás után.Mindenképpen vidd el orvoshoz.
2012. szept. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem apukám orvos, és amikor a negyedik napon is aggódtam a gyerek miatt, hogy nincs e valami baja, akkor mondta nekem, hogy ne hülyéskedjek már, ez nagyon nagy terhelés a kis szervezetének, és ha egy hétig baja van, azon sem kell csodálkozni, mert küzd a kis teste a bacik ellen.
2012. okt. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Vasárnap este már nem bírtuk nézni, ahogy szenved szegényke és bevittük az ügyeletre, ott kiderült, hogy torokgyulladása van... És a 3 napos láz is amiatt volt :( Szegény ezért nem evett, ezért volt lázas. De már szerencsére kutya baja! :)
2012. okt. 4. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!