Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, szerintetek gáz, ha...

Anyukák, szerintetek gáz, ha a keresztelés menetéről (római katolikus) nem személyesen érdekl#dnék a paptól, hanem felhívnám a templomot? Egyáltalán ki veszi fel a telefont?

Figyelt kérdés
Csak hétvégén tudnánk bemenni, de én már sietnék, mert még októberben szeretnék megkeresztelni.
2012. okt. 1. 07:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ált. van titkárság és azon belül is titkár, DE ez nem jelent semmit A pap kéri be a keresztleveleket, ő mondja az időpontot. Sajnos ez nem a cofidis....:D

2012. okt. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hívd fel őket telefonon, kérdezd meg mi hogy megy, mi kell hozzá, mikor lehet, mennyibe kerül, mikorra mit kell bevinned!

Én így csináltam, nem volt ebből gondd, és 1x mentem csak, amikor már vittem minden papírt, lefixáltuk a dolgokat.

2012. okt. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekünk a pap emailcímet adott meg a honlapján, emailben elküldtem minden adatot, írtam magunkról és leírtam hogy mi 300km-rel arrébb élünk ugyan, de a szüleim abban a városban és a lakcímem, gyermekem lakcímkártyája is oda szól, szeretnénk ha ott keresztelnék meg a kicsit. Visszaírt hogy részéről nincs akadálya, aztán anyum egyszer elment személyesen, mi már csak a keresztelőre utaztunk haza. A szükség törvényt bont.
2012. okt. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi

most már nyugodtan telefonálok

tetszet nagyon az email :-)

2012. okt. 1. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!