Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális az ha egy baba...

Normális az ha egy baba egyáltalán nem szeret ölben lenni? A babám születésétől fogva ilyen. Állandóan mozgásban van. Most 7 hónapos.

Figyelt kérdés
Aggaszt ez a dolog mert sok babás ismerősöm van és a lányom viselkedése feltűnően különbözik a hasonló korúaktól. Főleg ebben, mármint hogy soha egyetlen másodpercre sem maradt meg az ölemben születésétől fogva. Nem bújós egyáltalán. Persze mosolyog rám meg örül nekem, nem erről van szó... De nem értem hogy miért alakult így. Elég sírós baba volt, akkor lett nyugisabb amikor megtanult önállóan helyzetet változtatni olyan 5 és fél 6 hónaposan. Azóta szuperjól elvan, de egész nap pörög. Mindent nagyon hamar csinált (6 hós korától ül mászik áll) Nagyon aggódom, remélem nem lesz hiperaktív vagy ilyesmi. Kell ezzel foglalkoznom vagy túlaggódom?
2012. okt. 1. 08:24
 1/3 anonim ***** válasza:

nyugi,teljesen rendben van :) ekem is nagy fájdalom volt h a fiam nem nagyon akarta h ölelgessem,de aztán rájöttem h ez kifejezetten jó: mert önálló,karakán,érdeklődő,barátkozó. cseppet sem félős,nyafogós,nem egy anyá,mmasszony katonája. amúgy 2-3 évesen elkezdődik a bújca korszak,de úgy h megmarad a karakánság is,de többször megy majd h megöleljen és elmondja h mennyire szeret :) az ilyen típusú gyerekeknek kell az h szabadon lehessenek. persze azért én is ugyanúgy mentem és öleltem pusziltam,de ha eltolt,nem eröltettem. viszont így tudta h szeretem,de engedem is. ja és hiperaktív nem lett,inkább érdeklődő,intelligens kis vezéregyéniség nagy szívvel :) most lesz 5 éves ő az ovicsoport lelke,és naponta elmondja h m,ilyen szép vagyok és mennyire szeret :))


ja és ő is 5 hósan felállt,10 hósan szaladt

2012. okt. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én lányom 3 hós koráig volt olyan,h nem szerette,ha felvesszük,magának nézelődött.Ez engem is így zavart,de azóta meg hirtelen fordult a kocka egyik napról a másikra,le se tudom tenni,most 5 hós.
2012. okt. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az én lányom is ilyen önálló volt, másfél évesen lett bújósabb kicsit, de nem ül meg az ölemben soha, nem hiszem hogy ez ellen tehetünk, vagy elrontottunk volna bármit is, vannak ilyen gyerekek.Ezt el kell fogadni.
2012. okt. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!