Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Dorjan babakocsik. Vélemény?

Dorjan babakocsik. Vélemény?

Figyelt kérdés
Dorjan és Bexa babakocsik közt gondolkodom.Szerintetek melyik jobb minőség? Télre főleg. Stabil,strapabíró kocsit szeretnék.

2012. okt. 1. 09:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Bexa! nekem ez a DorJan olyan,mint a raf-pol king, Kunert és társai. bár az árukban nagyban különböznek...

nem te tettél fel tegnap is egy hasonló kérdést csak a bexáról?

2012. okt. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem Dorjan Danny Sport 3-asom van. Már a 2. gyerek használja. Meg vagyok elégedve vele. Sehol nem akadtunk még el vele (nagy sár, hó, turistaút kiálló kövei). Stabil strapabíró. A mózese kifejezetten tágas, bár ez elmondható a sportrészről is.

A gyerkőcök szeretik, bár a kicsi még csak 6 hetes.


Korábban volt már kérdés a Dorjanról, ahova válaszoltam, belinkelem:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Ránézésre nagy különbséget nem látok a Bexához, a váz egy kicsit más.

2012. okt. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősömnek Dor Jan babakocsija volt.Strapabíró,jó minőségű.Nekem az nem tetszik benne hogy a sport része nagyon szűk,az ismerősöm gyereke is alig fért el benne télen.Pufi is volt + az overál stb.De amúgy jó kocsi.
2012. okt. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!