Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hetes kisfiamat nagyon...

7 hetes kisfiamat nagyon megviseli a pukizás. Éjszaka meg napközben is felkel (felsír) rá, ezért van, hogy napközben csak 10 perceket alszik. Más is volt így? Mikor fog ez elmúlni?

Figyelt kérdés
2012. okt. 1. 10:38
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
mondjuk akkor ha adsz rá neki valamit: pl espumisan
2012. okt. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Annyi mindent adok neki hasfájásra,hogy azt el sem tudod képzelni,az espumisan nem jött be abszolút. Infacol, Colief cseppek,Biogaia meg néha a papaverines görcsoldó...és így is tekereg.
2012. okt. 1. 11:00
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor fog elmúlni, ha az emésztőrendszere asszimilálódik a kinti léthez:). Addig pedig vannak segítő praktikák, pl. babamasszázs ill. "torna"(segítik a belek perisztaltikáját, ezáltal a gázok távozását), hordozás(a folyamatos kellemes testmeleg jót tesz a "görcsöknek" és a folyamatos "masszírozás" a babamasszázshoz hasonlóan segíti a gázok távozását,a függőleges testhelyzet is megkönnyíti a bélgázok kiszabadulását, valamint a rövid alváson is segít, hiszen testközelben ha meg is ébred, nagyon könnyen vissza tud aludni a baba), különböző cseppek.

Mit eszik a Kicsid?

2012. okt. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, még nem láttam, hogy cseppeket már próbáltad, ha nem segítenk (és egyébként is:) ), próbáld meg a többi dolgot:).
2012. okt. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Anyatejes nagyrészt,1x-2x kap pótlást,laktózmentes tápszert,de amikor csak anyatejes volt,akkor is ezt csinálta
2012. okt. 1. 11:25
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha anyatejes, akkor nagyon fontos lehet, hogy Te hogyan étkezel:).

A széklete "normális"? Van valami rendszeresség amit megfigyeltél, hogy esetleg összeköthesd, mikor mit ettél és ez őt mennyire "viseli meg"?

Ha nagyon rossz a helyzet, esetleg tarts tejmentes diétát, ami azt jelenti, hogy legalább 3 hétig nem eszel tejterméket, tejszármazékot(figyelni kell a rejtett dolgokra is, pl. felvágottakra, kenyérélére), azért ilyen sokáig mert min. 2 hét mire a Te és a Baba szervezetéből kiürülnek a panaszokat okozó anyagok.

2012. okt. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Müttyentyű válasza:
Az én lányom is így volt a pukikkal. Én a Gripe vizet vettem neki, 1 hónapos kortól adható. Veszett íze van, legtöbbször tejbe kevertem neki, de bevált. 4-5 nap alatt beállt nála a normális pukizás. Azóta sem kellett elővennem (8 hónapos).
2012. okt. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia. A fiammal minden létező csodaszert kipróbáltunk, tornáztattam is, de csak akkor enyhült vmit,amikor felállt. 8 és fél hónaposan. Addig amikor ébren volt csak ordított. Most 26 hónapos, de még mindig szenvedünk néha, attól függ mit eszik. Nálunk ilyen érzékeny a gyomra a mai napig is. A hugi 4 hónapos, dettó ez a helyzet, bár nála nagyon sokat enyhít a tornáztatás, de éjszaka mi is erre kelünk és nem az éhség ébreszt minket. :-(

Szegény nagypapám volt ennyire szeles azt mondják a szüleim. Szóval nálunk genetika.

2012. okt. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!