Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős volt a babátok...

Mennyi idős volt a babátok amikor kinőtte a babakocsi mózeskosarát?

Figyelt kérdés
2012. okt. 1. 10:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ez gyerek függő,amikor már forgolódni kezd,akkor már nem biztonságos. az enyém 2 hósan már fordult hasról hátra,hátról oldalra a mózesben is
2012. okt. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
5 hónaposan nőtte ki a afiam, szerencsére jött a tavasz, vízszintesbe tettem a sportülést, és utána azt használtuk.
2012. okt. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
6 hónapos, még éppen belefér, de már sír benne, mert nem lát ki. Kb. 2 hete a sport részt használjuk.
2012. okt. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Müttyentyű válasza:
3 hónaposan már nem szerette, mert nem látott ki belőle. Elő a sport részt, kezdetben még jobban döntve, majd fokozatosan ülésbe hozva használtuk. Aztán télig szabadságra tettem a nagy babakocsinkat és vettem egy kis sport babakocsit. Imádja!
2012. okt. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Kb 7 hónapig használtuk. Akkor is azért cseréltük le, mert nem szeretett feküdni benne. A sportrészt kicsit megemeltük, így már jó volt.
2012. okt. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 gabszem ***** válasza:
3 hósan már alig fért el benne és utálta is. 4-5 hósan már a sportrészbe kellett tenni lehajtott háttámlával.
2012. okt. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szia!

5,5-6 hónaposan váltottunk a sportrészre, mert már dobálta magát a mózesben. Még jó lett volna neki.

Több tényező mellett olyan babakocsit kerestem, aminek tágas a mózese. A fiam nagyon jókat aludt benne. A lányom is szereti.

2012. okt. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
5-6hós korukba mindháromnál.
2012. okt. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hét hósan 7.20dkg , még épp belefér .
2012. okt. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
7 honapos es majdnem 9 kg volt. Hosszaban notte ki.
2012. okt. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!