Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babám evés közben...

Eneh12 kérdése:

6 hónapos babám evés közben szopja a ujját. Hogy szoktassam le erről?

Figyelt kérdés
A babám kb.1 napos korától szopja a ujját, ami nem is zavarna, de evés közben, mikor kanállal etetem folyamatosan berakja a szájába a ujját. Ha nem engedem sír forgatja a fejét és nem eszik. Amíg hagyom nincs baj, csak teljes ruhacserét igényel.

2012. okt. 1. 12:17
 1/4 gabszem ***** válasza:
ez azért van, mert ők még igényelnék a szopást, megnyugtatja őket és ugye ők így is esznek még ha cumisüvegből is. Szerintem majd leszokik róla.
2012. okt. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyém is folyton ezt csinálta,szerintem viszket és fáj az ínye,lehet venni bebújós előkét azt csak le kell mosni és belefolyik alul a hajtásba a felesleg.
2012. okt. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A mienk ezt akkor csinálta, ha már nem volt annyira éhes. Amíg igazán éhes, eszik rendesen, ha már nagyjából jóllakott, elkezdi a szájába tömni az ujját.
2012. okt. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az első falattól tömi az ujját. Jó evő, már 8kg (3700g-mal született). Csak azért írtam hátha valaki tud valami jót, mit csináljak,hogy ne kelljen az ujja.
2012. okt. 2. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!