Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit hagytam ki? help és sos!

Mit hagytam ki? help és sos!

Figyelt kérdés

sztem mindent megvettem összekészítettem,de.. ha van ötlet h még mit vegyek-vigyek,megírnátok? progis császár jövő héten


ruhák,bútorok,játékok,dekor megvan. mellszívó,tejtároló,piperék,melltartó betét,pelus,popsitörlő és ami még az ápoláshoz kell, éjjeli fény,szopipárna,ágynemű,babakocsi,táska,lábzsák,anorák stb,hordozó,haskötő,kiskanál,lázmérő,hajkefe,elfordulás-gátló,fehérneműk..


hirtelen ezek jutottak eszembe,de várok minden ötletet!!!


2012. okt. 1. 13:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%

Cumisüveg, nálunk kértek a kórházban. Sapka kispléd, textil pelenka, eldobható pelenka, szintén kértek a kórházban!

Császár után 6 órát feküdnöd kell, inni sem ülhetsz fel, a fejed nem mozdíthatod, tegyél el 6 db 2dl szívószálas üdítőt, ha szomjas leszel a szoba társas megkéred bontás fel, adja oda, azt fekve meg tudod inni, és kell is inni, hogy tudj majd pisilni!!!

Hálóing, ha császárok leszel, a heg meg a katéter végett célszerűbb!

Körömvágó olló a picinek.

Cumi.

2012. okt. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Körömcsipesz,sterimal,vigantol,konakion-ez receptre előre jó ha kiváltod védőnő segít-eldobható wc ülés kórházba-dmben olcsó-fertőtlenítős folyékony szappan otthonra.-septofort a neve,patika egy ezres,megéri járvány lesz!
2012. okt. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
47%
Biztos lesz aki lehurrog, de cumisüveg? Játszócumi? textilpelenka, kiskád, külön edény vízforraláshoz, kiskanál, ha a d vitamint nem a szájába csöppentve adnád be, légzésfigyelő, esetleg micros sterilizáló, kiskesztyű, ha karmolná az arcát, de nekem jobb volt egy kis zokni, az nem jött le olyan könnyen.
2012. okt. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Orrszívó.
2012. okt. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nálunk a baba körömvágó nem jött be. Én bőrollóval vágom.
2012. okt. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mellbimbó ápoló krém...
2012. okt. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nézegetem folyamatosan amit írtatok meg a cuccokat,eddig minden megvan amit írtatok.. de írjatok még hátha van még ami jól jöhet!!!!
2012. okt. 1. 13:27
 8/13 anonim ***** válasza:
algopyrin
2012. okt. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

-textilpelenka, sok mindenre jó: pelenkázót letakarni vele idegen helyen, gyerek alá tenni, főleg nyáron jó a feje alá, mert felszívja az izzadságot, könnyű ki takarónak,

-eldobható pelenkázó alátét, ha vendégségbe, vagy tanácsadásra mentek

-orrszívó: a fiamnak a porszívós vált be, de az csak akkor kell, ha náthás lesz

-fürdőszivacs

-cumi, talán cumisüveg, de az nem létszükséglet, az enyém pl: egy kortyot nem volt hajlandó inni belőle

-babamérleg: én vettem, és akárhány ismerőssel beszéltem olcsóbban jöttem így ki, mintha béreltem volna, arról nem beszélve, hogy mindig kéznél volt

2012. okt. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hordozókendő, a kórházas cucchoz pedig alkoholos filc, amivel rá tudod írni a nevedet a hűtőben levő dolgokra(apróság de nekem kellemetlen volt kérincsélni):), esetleg egy műanyag edény, amibe a maradékot el tudod tenni, ha épp nem vagy éhes ételosztáskor.
2012. okt. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!