Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos és nem hajlandó...

Müttyentyű kérdése:

8 hónapos és nem hajlandó kanálla enni. Miért?

Figyelt kérdés
A lányom 8 hónapos, mivel kevés volt a tejcsim és kezdetben a tápit sem fogadta el, már 4 hónaposan megkezdtem a hozzátáplálást. Hamar bele is rázódott, szépen kanalazgatott. Most viszont, úgy 2 hete, egyszerűen nem akar kanállal enni. Semmit! 4 fogon már túl vagyunk, meg sem érezte, többet egyenlőre nem látok/érzek neki, persze attól még lehet. Úgy hogy most ott tartunk, hogy csak a tápszert hajlandó megenni. Tanácsok esetleg, aki volt hasonló helyzetben?
2012. okt. 1. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
esetleg az ujjadrol nem probaltad etetni?
2012. okt. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem újabb fogacska van kibújóban. Az én lányom még csak 6 hónapos és egy hete jött ki az első foga.Ő sem evett előtte vagy 2 hétig kanállal...
2012. okt. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam már az az ujjamról etetni, de valljuk be, főzeléket elég nehéz. :)
2012. okt. 1. 13:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is fogzásra gondolok.
2012. okt. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

azért próbálgasd! Lehet hogy egyik napról a másikra visszajön a kedve a kanalazáshoz.

Nekem is pár nap mulva 8hós a fiam- eddig kanalazott rendesen, de még nincs egy foga sem... kiváncsi vagyok majd mi lesz később.

:)

2012. okt. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!