Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Látott már ilyet valaki?...

Látott már ilyet valaki? Kisfiam 7 hónapos, már kibújt a két alsó foga és most nem a két felső metsző foga jön, hanem a két felső szélső.

Figyelt kérdés
2009. aug. 4. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:

nekünk is így bújt ki! ne aggódj, utána hamarosan megindulnak a közötte lévők is:-))

erre nincsen törvény:-)

utána aztán jött bal oldalon hátul lent és fent egy, majd egy hónappal később jobb oldalon ugyanígy. most már 12 foga van, és állandóan kenyeret akar enni:-) 11 hós

2009. aug. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Kislányomnak először 6 hónaposan jött az alsó kettő. Aztán egyszer belázasodott. Nem tudtuk mi baja van. Nem engedte, hogy belenézzünk a szájába. Elmúlt a láz majd egyszercsak észrevettem pelenkázás közben hogy fent kijött egy foga, de nem a középső, hanem mellette. Néztünk nagyokat, mert én a két középsőt vártam:-)

2009. aug. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor jó, ha nem egyedi eset. A férjemmel már jókat mosolygunk, hogy fog kinézni??? Egy kis vámpír lesz???
2009. aug. 4. 13:44
 4/6 anonim ***** válasza:

Biztos nagyon aranyosan fog kinézni!!! :)

Nálunk az alsó kettő jött ki, és most jön a harmadik alul.

azért remélem felső fogsora is lesz a gyereknek :))))

2009. aug. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak 11 hósan először a bal felső 2-ese jött ki most meg 2 hétre rá a jobb felső 3-a bujt ki. És mindenki csak csodálkozik, hogy ez meg hogy lehet:))
2009. aug. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyunk, tényleg kis vámpír, nagyon cuki
2009. aug. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!