Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az hogy mostanában...

Miért van az hogy mostanában a 7 hós babám éjjel 2-3 óránként felkel cicizni?

Figyelt kérdés
Igazából nem is eszik csak cumizik rajta.Felsír és ameddig ki nem veszem a kiságyból és a mellemre nem teszem egyre jobban nyafog.Majd ha megkapja azonnal alszik tovább de nehezen tudom tőle elvenni mert akkor újra nyafogni kezd.Így fél órát is kell néha fognom.Mire visszaalszom szinte kelhetek újra.Egyszerre most 4 foga bújt ki.Lehet hogy a fogzás?
2012. okt. 1. 22:10
 1/2 anonim ***** válasza:
A fogzás is lehet,vagy szeparációs szorongás.Az is ilyen kor körül esedékes.
2012. okt. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez ment 2-3 hétig. Az én babám is 7 hós. Nálunk valószínűleg a fogzás miatt volt, mert ahogy kibújt a 2 alsó fogacska már megint nem kelt fel annyiszor. Ma pl. csak egyszer ébredt meg, előtte meg 8X is akár. Hozzáteszem hogy amikor kijött a foga és már nem annyira fájdalmasan sírt fel akkor hagytam kicsit hogy elnyugodjon magától... Előtte hiába hagytam volna persze.
2012. okt. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!