Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyermekorvos és védőnő is...

Gyermekorvos és védőnő is előírta a fluor oldatot a babámnak, viszont sok rosszat olvastam róla, szerintetek, adjam neki, vagy sem?

Figyelt kérdés
Babám három hónapos, két hónapos korától kapnia kell a fluor oldatot, a gyerekorvos és a védőnő szerint is, napi egy kávéskanállal. Mivel rengeteg rosszat olvastam róla, igen elbizonytalanodtam, nem tudom, hogy többet ártok-e vele vagy használok?

#fog #oldat #Fluor #fluoroldat
2012. okt. 2. 08:07
 1/5 Jégtánc ***** válasza:
Két fiam is kapta,semmi bajuk tőle.Bár nem most volt:)Azt meg csak ajánlani tudom,hogy ne olvass össze mindenfélét:) Doki nem mondana olyat ,nem írna olyat elő amivel ártana a babának
2012. okt. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen, babakocsi. De egy termooverált szerezz be. Ha te fázol neki még hidegebb (arcának is!) mert ő nem mozog semmit. Ezért a termo overál mindenképpen szükséges. Még annyit, hogy kintre használj téli csecsemőknek való arckrémet.
2012. okt. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi kaptunk tesommal mikor meg babak voltunk. Es milyen jo otlet volt!! En is fogoj feliratni a fiaimnak!
2012. okt. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. okt. 2. 09:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért kell fluor oldatot adni neki? Három hónaposan? Jesszus. Én csak nagyon nagyon nagyon nyomós indokkal adnám, és kifaggatnám a dokit, hogy miért muszáj.
2012. okt. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!