Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma megyünk bébiruhákat venni...

Ma megyünk bébiruhákat venni a születendő kisbabánknak. Hol van nagyobb választék és hol jobbak az árak tesco vagy auchan?

Figyelt kérdés
2012. okt. 2. 09:34
1 2
 1/14 anonim válasza:
Ha közelben van mindkettő, érdemes mindkettőt feltérképezni. Tescoban F&F és Cherokee ruhácskák nagyon szépek és terjedelmes a kínálat, de ez igaz mind a két áruházra, mind a kettőben lehet nagyon helyes darabokat találni.
2012. okt. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Tesco. Nekem az Auchanosok nem jönnek be. Szerintem nem szépek, és gyenge minőségűek. A tesco-sok viszont jók, és sokszor akciósak is.
2012. okt. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A Tescoban valóban lehet nagyon helyes, és jó minőségű ruhákat venni. Az Auchanosok nekem sem kinézetre, sem minőségre nem jönnek be.
2012. okt. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
köszi! még 1 kérdés: mi a praktikusabb: overál,vagy bundazsák?
2012. okt. 2. 09:58
 5/14 anonim ***** válasza:
Én is a Tescora szavazok,már sok ruhát vettünk ott, és meg vagyok velük elégedve. Anno kaptunk bundazsákot és overált is a rokonoktól, nekem a bundazsák praktikusabb volt, jóformán csak azt használtuk míg kisebb volt.
2012. okt. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Overál.
2012. okt. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
a tesco sokkal jobb, különben néha a cundaban is vannak olcsón ruhácskák.
2012. okt. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Bundazsák alatt mit értesz ami felül mint egy kabát alul pedig zsák? Én ezt jobban szerettem míg pici volt, nem kellett még a kicsi lábait is beszuszakolni a lábrészekbe hanem elég volt csak felül beleküzdeni:)

Picik is, nem is szeretnek öltözni, sírni fog, hidd el örülsz ha mihamarabb végzel:))

Persze ha sokat jártok hordozóval pl. akkor érdemes olyat aminek a lába között van egy nyílás ahol az övet át lehet vezetni.

Tescó egyértelműen sokkal jobb!!! Az auchanosok (bodyk rugik) minőségre nagyon gagyik, nyúlnak formátlanodnak vékonyak (tudom mert kaptunk ajándékba) és a szebb ruhácskák pedig piszok drágák épp tegnap néztem volna a fiamnak kantáros nacit egy barna kord naci egy egyszerű fehér felsővel 5990 ft!!!! az nagyon sok.

A tescóban a csomagos rugik bodyk is nagyon jók , és olcsóbbak jóval. A kiakasztott bodyk rugik drágábbak de azok is nagyon jók, a cherokee új kollekciós kis ruhák meg kifejezetten megállják a helyüket bármilyen nagy márkásabb mellett (next vagy ilyesmi) és külön jó hogy van fiús, lányos, és unisex színválaszték is.

2012. okt. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Mi most voltunk 2 héten belül 2 Tescóban, egy fővárosi és egy vidéki, mindenhol nagy leárazások voltak.

A minőségével nincs bajom, amíg a gyerek hordja bőven jó :-)

2012. okt. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
igen olyanra,ami alul zsák és csak kicipzárazom belőle a picit.. köszönöm mindenkinek,akkor tesco!!! :)
2012. okt. 2. 11:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!