Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Blomdahl fülbelövés tapasztala...

Blomdahl fülbelövés tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Van valakinek tapasztalata velük kapcsolatban?

Köszönöm


2012. okt. 2. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Pont 4 hete kapott a kicsi, én meg voltam elégedve, alapos volt, többször is bejelölte, hogy tuti jó helyen legyen, gyorsan lőtte, így csak kis sírás volt.


Viszont ha őket választod, arra ügyelj, hogy amikor csattan a pisztoly, akkor még nm lőtte át, én kicsit kapkodtam, így kézzel kellett rátenni a végét:) De amúgy ajánlom őket:)

2012. okt. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi. És utána nem gyulladt be a babád füle,meg semmi probléma nem volt ugye? Nagyon sírt a babád?

Tényleg ilyen műanyagot lőnek be?

2012. okt. 2. 11:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Abszolút semmi gyulladás nem volt, és nincs azóta sem. VAn orvosi műanyag, orvosi fém, és arany fülbevalójuk, én kimondottan az orvosi műanyagot kértem, mert fémérzékeny vagyok, és az orvosi fém se teljesen nikkelmentes. Nagyon szép kis fülbevaló, swarowski kristályokból virág alakú:D A lányom csak kicsikét sírt, gyorsan meg lehetett vigasztalni.
2012. okt. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi. :) És még azt kérdezném meg,hogy árban ugyan annyi lenne a műanyag vagy a titán füli?
2012. okt. 3. 22:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Az ő méretében 5-6 ezer volt a titán, és 4800 volt a műanyag.
2012. okt. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,sokat segítettél. :)
2012. okt. 4. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!