Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A nagyon "sírós" babák meddig...

A nagyon "sírós" babák meddig sírósak?

Figyelt kérdés
A babám 8 hetes, de születése óta extra sírós, nem hasfájós, bár nagyon ritkán fáj neki, ilyenkor megháromszorozza a sírást. Tudom, hogy vannak ilyen babák, öcsém is az volt, de nem emlékszem hogy mikor múlt el nála ez a "korszak". Sehogysem jó neki, pár percet van el csak... Teljesen padlón vagyok már, pedig nekem nagy a türelmi küszöböm, de ezt már lassan ő is felülmulja. :(
2012. okt. 2. 19:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne...teljesen kivagyok már én is,hogy nincs el 1 percet sem egyedül, 7 hetesek vagyunk,hasfájósak,de ha nem fáj a hasa,akkor is nyekereg... :)
2012. okt. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az én lányom nagyon-nagyon sírós volt, gyakorlatilag megállás nélkül ordított úgy 3-4 hónapos koráig. Utána valamivel jobb lett, de úgy fél éves korára nőtte ki teljesen. Szörnyű volt!!! Sajnállak titeket hogy ebben vagytok ti is. Engem rendkívül próbára tett ez az időszak... Kitartást!!
2012. okt. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia! Nem akarlak elkeseríteni de a kisfiam az első 6 hónapot végigordította. Lassan 4 éves lesz, de még most is sírósabb, nyávogósabb mint a kortársai. Sokkal többet sír mint a 6 hónapos huga.

Kitartás Nektek!

2012. okt. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a hordozás és a babahinta vált be.
2012. okt. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia nyugtatót írok,nekem a lányom 10 hetes mult,és nekem is ilyen sírós volt azt hittem na most végem,de nem.2 hete mint akit elvágtak többet nézelődik rengeteget mosolyog hangokat ad ki olyan édes meg tudnám zabálni!Változni fog hidd el,kitartás !üdv egy 10 hetes kiscsaj és egy 4 éves nagyfiu anyukája
2012. okt. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

Az enyém nem nőtte ki, pedig már 4,5 éves! :(

Na jó persze nem ordít már egész nap, de mai napig kis nyafka, hisztis, pont olyan, mint kiskorában, csak most már megnőtt.

Úgy emlékszem, hogy olyan 6 hónapos kora után javult a helyzet, 1 éves kora után már vígan elvoltunk, addigra már megszoktam, hogy mindenért nyávog ordít stb. Mostanra profi vagyok, már fel sem veszem! :))


Kitartás!

2012. okt. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A nagyobb extra sírós volt, egész nap csak kézben volt el, 4 hónapos koráig üvöltött, teljesen kész voltam, azt hittem megyek a vigyorgóba. :) Aztán fél éves korától jobb lett. A kicsi egy fokkal jobb. 6 hetes koráig hasfájós volt, aztán már nem, de van amikor csak kézben van el ő is. Este 5-8-ig viszont csajk és kizárólag a karunkban jó neki, különben üvölt amíg fel nem veszem. Vizesre izzadja magát, ha felveszem mosolyog. Most 3 hónapos, remélem nemsokára kinövi, mert a nagynál oké volt, de most már van egy nővére, nem tudom egész este cipelni. :)
2012. okt. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat. :)

Ugy latom nem ritka a siros baba :)

Reggelre mindig uj erovel inditok nala, nekunk o az elso baba, igyekszem en minden percet vele tolteni, de neha ennem is kell, sirni meg nem hagyhatom (nem is szeretnem) mert 10mp alatt kepes ugy felidegelni magat,h nem vesz levegot :( de lassan megtanulok ugy enni, h a kezemben van :)

Amugy hiaba a pihenoszek, zenelo forgo, jatszoszonyeg, csak anya kell neki!

2012. okt. 3. 08:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Kb. féléves kora körül kezdett elviselhetővé válni a helyzet. Addig: hordozókendő, hinta.
2012. okt. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
61%

6-os vagyok!


ÁÁ, nagyon köszi a lepontozást, látom sikerült a sok szuperanyunak továbbgondolni a szavaimat! Sejtettem, hogy a "fel sem veszem" kijelentés kiveri a biztosítékot valakinél.


Mindegy, kívánok neki 1 hetet a lányommal! Ez egyébként nem azt jelenti, hogy nem veszek tudomást a gyerek nyűgjéről, hanem meg tanultam kezelni azt, nem idegelem fel magam rajta és nem borulok ki vele együtt. Sajnos az első évünk nagyon kemény volt, nem egyszer vártam haza sírva a férjemet kezemben az ordító gyerekkel. Ez van, akinek nincs ilyen babája úgysem érti!


Kérdező, bocs, hogy belerondítottam a kérdésedbe!!!!!!!!!

2012. okt. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!