Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon mohón eszik a kislányom...

Nagyon mohón eszik a kislányom, mit tudok tenni ellene?

Figyelt kérdés
Az elején olyan mohón eszik,hogy teleszívja magát levegővel,és elkezd fájni a hasa,a fele tápszert otthagyja!
2012. okt. 3. 11:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Evés közben a lehető legtöbbször böfiztesd, hogy a felesleges levegő kijöjjön és tudja megenni az adagját. Mást nagyon nem tudsz vele kezdeni,ezt majd ő fogja megtanulni magától.

Esetleg próbáld meg gyakrabban etetni,így nem éhezik ki annyira és nem fog olyan mohón enni.Nekünk ezt a gyerekorvosunk tanácsolta és nálunk használt.

2012. okt. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Próbáld meg menet közben megbüfiztetni. Nekem 60-70 ml után abbahagyja, de ha sikerül gyorsan büfizni, akkor még 30 ml-t bele tudok diktálni. Sajnos így sem mindig jön össze.
2012. okt. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Golan Trevize ***** válasza:
Próbáld nagyobb lyukú cumival etetni.
2012. okt. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy,bukós a babám és így sűrítenem kell neki a tápszert és így 2-es cumival etetem!Elkezdd enni és olyan mintha fuldokolna,kiköpi stb.alig tudom beletömni a kaját.szóval nem értem mi van vele...
2012. okt. 3. 12:39
 5/16 Golan Trevize ***** válasza:

Ha sűrű a tápszer, azt 2-es cumin is nehéz átszívni. Az én gyermekeim 2-es cumin nem tudják átszívni az éjszakai tépszert. Mellesleg kipróbáltam, én sem.

Lehet, hogy azért köpköd, meg nyel levegőt, mert nem tudja átszívni rendesen.

Próbáld meg 3-assal, vagy ha Aventet használsz, abból van ilyen Vario, vagy minek hívják.

2012. okt. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ha jobban fog jönni neki a tápszer nem fog több levegőt beszívni?
2012. okt. 3. 13:40
 7/16 Golan Trevize ***** válasza:

Lehet, hogy azért nyel sok levegőt, mert nehezen tudja szívni a tépot, és sok falsot szív emitt.

100%-ra nem merem mondani, de egy próbát megér.


Amúgy mennyi idős?

2012. okt. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
2,5hónapos,most próbáltam megetetni,de már enni sem hajlandó,csak sír!Nem tudom mi van vele!!!!kezdek aggódni!!!
2012. okt. 3. 14:41
 9/16 Golan Trevize ***** válasza:
Hívd fel a védőnőt, hogy menjen ki, és nézze meg.
2012. okt. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Még délelőtt hívtam,azt mondta holnap vigyem be a gyerekorvoshoz!

Remélem azért enni fog még ma!

2012. okt. 3. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!