Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Véleményeket várnék a mei-tai...

Véleményeket várnék a mei-tai hordozókról?

Figyelt kérdés
2012. okt. 3. 12:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mire vagy kíváncsi, úgy általánosságban a mei taiokról vagy kinek mi vált be? Liliputi mei taiunk van, maximálisan meg vagyok vele elégedve, strapabíró kényelmes darab, egyetlen hátránya talán az ami minden mei tainak, hogy itthon simán felkötöd a gyereket vele a szőnyegen, de mondjuk egy buszmegállóban azért eléggé ügyeskedni kell hogy a szalagok ne legyenek koszosak és a gyerek se essen le a nagy ügyeskedésben. Nagy vonalakban nekem ennyi a tapasztalatom.
2012. okt. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ülni/ mászni már tudó gyerekeknél szuper hordozóeszköz(kisebbeknél még túl nagy terpeszt csinál a derékpántok, ezáltal a terpesz fixsége miatt), sokoldalúan használható, "apabarát"... a pántkoszolódás ellen én úgy szoktam védekezni, hogy a farzsebembe tűröm őket míg a derékpántot megkötöm és a hátamra veszem a lányom.
2012. okt. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét gyerekem utálta, más gyereke imádja. Nekünk nem jött be.
2012. okt. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekünk bejött, a baba és én is nagyon szeretem. A farzsebbe kötés szuper ötlet, ki fogom próbálni! Amúgy rövidebb ztakra használom, boltba menéskor, vagy rövid sétára, máskor babakocsizom. Itthon is jó, mert a porszívó hangját csak így viseli el :)
2012. okt. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 7 hetes a kisfiam, most rendeltem meg a gremese.hu-ról,remélem jó lesz. Kell valami amivel magamra kötöm,mert egész nap csimpaszkodik rajtam,mint egy kismajom, :) remélem beválik
2012. okt. 3. 15:04
 6/11 Kiki01 ***** válasza:
7 hetesnek nem lesz még az túl korai? Csak mert 3 hónapos kortól ajánlják, a terpesz miatt, túl széles még neki. Az én babám 3 hós volt mikor rendeltem, még akkor is kicsit széles volt neki. Kb 5-6 hós kora után lett neki kényelmesebb.
2012. okt. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, mi 10 hós kora óta használjuk, amíg nagy volt a terpesz, addig békában volt a hasa alatt mindkét lába. Így is nagyon élvezte.
2012. okt. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én is úgy olvastam,hogy felhúzott lábbal bele lehet tenni :)
2012. okt. 3. 16:52
 9/11 anonim ***** válasza:
Én feleslegesen vettem meg, az én babám nem viseli el. Csak kenguruban marad meg kifele fordítva, azt viszont imádja, vigyorogva nézelődik akár órákig is.
2012. okt. 4. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó:)! Háton hordozni próbáltad? Akkor ugyanúgy lát mint a kenguruban, csak optimálisabb pózban van a csípője és ezáltal a gerince:). Ha nem adtad még el a mt.- t, próbáld ki szerintem, hátha menni fog:).

Kedves Kérdező:)!

Ha a lábacskáját belülre szeretnéd kötni, mindenképp figyelj oda, hogy a talpa ne nyomódon se önmagához, se a hordozóhoz, mert akkor kiváltódik a "lépő" reflex, azaz a baba kitámaszt, ezzel feleslegesen tónusban tartva az izomzatát.

2012. okt. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!