Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jön a kistesó. Kiságy kérdés?

Jön a kistesó. Kiságy kérdés?

Figyelt kérdés
Márciusban jön a baba, a nagy akkor lesz 20 hónapos. A kiságyát kapja meg tesó. Ő meg kap egy másik kiságyat, amiből majd kitud mászni. De a nagy ágya kerül új helyre, a pici meg megy oda, ahol a nagyé most is van. Szerintetek először vigyük át mostani ágyát oda, ahol később aludni fog, s karácsony körül tervezem az núj ágyat odaadni neki, nhogy megszokja, vagy egyből az új ágyba menjen az új helyre? A régi kiságyat addig ki kell vinnünk a szobából, hogy ne akarjon abba aludni, nem?
2012. okt. 3. 13:46
 1/6 Jégtánc ***** válasza:
Már most el kellene kezdeni hozzászoktatni,hogy ne legyen túl nagy gond.Nagyon sok változás ám egy kisgyereknek.Jobb most elkezdeni,mint hirtelen.Nehogy azt gondolja a kistesó "kitúrja"
2012. okt. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Jégtánc ***** válasza:
Elnézést,most a régi ággyal,és ha megkapta az új ágyát akkor az újjal.
2012. okt. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk az vált be, hogy amikor meglett az új ágy akkor tettük az új helyre. Ez nálunk akkor a külön szobát jelentette. 21 hónapos volt. 4 hónapja volt rá, hogy megszeresse, akkor jött a tesó. De nem volt semmi fennakadás, imádta az újat, mert az olyan nagyfiús. Azóta már 4 éves és sűrűbben költözik éjszaka mellém, mint kicsinek :)
2012. okt. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia.Nekem decemberben jön a kistesó és akkor lesz a nagyobbacska 2 éves.Én már a nyár közepe táján átvittem a kiságyat a külön szobába,hogy teljesen külön legyenek és mire kell megszokja,majd az új helyét.Azóta mióta külön van,átalussza az éjszakákat és jól érzi magát a szobájában.

A picurka kap másik kiságyat.

2012. okt. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

De nálunk egy szobába mennek..csak ott lesz átrendezés.

mindenesetre azt hiszem jóval előbb költözünk:)

2012. okt. 3. 14:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, nálunk megkapta az új ágyat külön szobában a 18 hónapos kislányom, és 2 hónapig csak délutánonként aludt ott, este velünk aludt a rácsos ágyban. Aztán 1,5 hónapja volt arra, hogy este is megszokja ott az alvást, és jött a kistesó. Jelenleg a nagyobbik lányka 22 hónapos a kisebbik lányka 3 hetes. Kell neki idő, hogy megszokja a helyet is és az ágyat is. Én talán előbb tenném az új szobába, aztán jöhet a nagy okos baba olyan ügyes, hogy kapott Jézuskától egy olyan szuper ágyat, hogy bele tud mászni és ki tud belőle mászni.. Könnyű szülést, jó babázást!
2012. okt. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!