Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek Chipolino Babymax Leo...

Akinek Chipolino Babymax Leo babakocsija van, mennyire tudja ülő helyzetbe állítani?

Figyelt kérdés
2012. okt. 3. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia !

Mi a második babánál , 3 éve használtunk ilyet ! Mi nagyon szerettük , főleg azért ,mert könnyű volt tolni , még ezen a nehéz Kanizsai úton is :) Hát teljesen tudod benne ülni , mi 1,5 éves koráig használtuk , mivel akkor már elég nehéz volt , egy akkor 4 éves gyereket húzni vonni azzal az amúgy is nehéz babakocsival . Mi imádtuk csak ajánlanit tudom

2012. okt. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a váaszod!


Már megvan kb fél éve. De most, hogy már ideje csak ülne a fiam nekem nem teljesen ültethető és mindig csúszik lefele. Lehet visszaviszem a boltba, még garis, fél éve vettem.

Egyébként nincs baja, leszámítva, hogy a huzat is elég gyérül van megcsinálva.

2012. okt. 8. 09:05
 3/3 Dékány Ivett válasza:

Nekünk is Chipolino Leo babakocsink van, és teljesen megvagyunk elégedve vele. A háttámla állítása nekünk nem okozott gondot, szépen ül benne Lili. Illetve a karfáján egy kicsúszásgátló van, így semmiképpen nem tudna kiesni belőle a csöppség. Mi szeretjük. Csak azt sajnálom, hogy nem idán hanem tavaly vettük, mert az idei színei sokkal jobbak lett szerintem.

[link]

2012. nov. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!