Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt köztetek olyan, aki...

Van itt köztetek olyan, aki későn jött rá, h rossz embernek szült?

Figyelt kérdés
2012. okt. 3. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen sajnos.
2012. okt. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem akik elválnak azok mind
2012. okt. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
vmilyen szinten jogos sajnos :(
2012. okt. 3. 14:05
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én egy kicsit másképpen állok a dologhoz.Szerintem nem lehet rossz embernek szülni.Mert a szerelem nem egy folytonosan izzó dolog,azt valahogyan életben kell tartani.Amikor múlnak a balzsamos illatú rózsaszín felhők,akkor veszi észre az ember lánya,hogy ez vagy az zavarja a pasijában.DE akárhány pasival is hoz össze a sorsunk mindig csak az a néhány hónap izgalmas utánna,hiányzik valami és megszokottá válik,slampossá.Eddig ezt érted ugye?:)Aztán jön a nagy Ő,de egy idő után kiderül róla,hogy egy nagy,Ó-ó...és ilyenkor jön a kétségbeesés,hogy mi lesz velünk?De ha másra vágysz egy idő után a másik is Ó-ó-vá válik...Az egyetlen dolog amit nem akarnék helyrehozni,ha egy kapcsolatban megtörténik a bántalmazás.Azt nem szabad tűrni és nem kell egyszer kétszer elviselni.

Remélem ki tudtad bogozni a lényeget.:)

2012. okt. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek a negyedikkel, ugyanezt akartam írni.
2012. okt. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Teljesen egyertétek és igen, értem hogy mit írsz.
2012. okt. 3. 17:59
 7/7 Apko válasza:
Talán nem arra kellene gondolni, hogy az apának szülsz. A gyerek az egyetlen lény akit önzetlenül lehet szeretni, akit jobbnak, szebbnek, okosabbnak akarsz mint te magad vagy. Én egyedül nevelem a lányom, és az apja vagyok, az anyjánál legfeljebb hétvégén van.
2012. okt. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!