Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek megér ennyit?

Szerintetek megér ennyit?

Figyelt kérdés

Álmamim babakocsija egy Abc Dsign Primo. Találtam is eget használtan 32000 ft-ért.

A kerekei nem kopottak, a huzat hibátlan, februárig garanciás,a kupolán a vas mentén van egy minimális fakulás.


[link]



2012. okt. 3. 14:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem rossz :)
2012. okt. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha ez álmaid babakocsija, akkor szerintem vedd meg. Nem túl drága, és még garancia is van rá, ha mégsem lenne hibátlan.
2012. okt. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem megér 32e-t.
2012. okt. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

De vagány!!! :)

Ha még kicsi a baba, akkor végképp megéri!!(a kihasználtság szempontjából).

2012. okt. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha ez a babakocsi a vágyad vedd meg. Nekem egy fisher price babakocsi volt az álmom, de Magyarországon nem lehetett kapni. A vaterán sikerült megvennem használtan. És imádom!!!!!
2012. okt. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha ez az álmod, vedd meg:)) Nekem is egy olyan kocsi volt az álmom ami itt nem kapható, ebayről szereztem be végül de nagyon boldog vagyok vele:))

Egyébként ez a primo vagy 50 ezer újonnan...az a kis fakulás meg nem vészes. Az ABC pedig egy tuti minőség.

2012. okt. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát ennyit biztosan megér. Pláne, ha ez az álmaid babakocsija.


Én a mi Ps693-unkat árulom 25000-ért babahordozóval, azon nincs már garancia. Abba is beleszerethetne valaki :)

2012. okt. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ilyenem van :D és a legjobb a világon.....!

Megéri!

DE előbb nézd meg a Brendon outlet honlapját,mert kifutó szinek újak szoktak lenni kb.ennyiért :)

2012. okt. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha erre vágysz ne hagyd ki,de mi ebben olyan fenomenális?
2012. okt. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!