Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Óraátállítás miatt változtatto...

Óraátállítás miatt változtattok valamit gyermeketek napirendjében?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy korai még, csak eszembe jutott. 1,5 éves, tavaly még nem okozott "gondot", de most már azért elég pontos a napirendünk, amit fel tud borítani az átállítás.
2012. okt. 3. 14:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az én lányom eddig mindig magától igazodott, nekem nem kellett semmit csinálnom. Amikor korábban kel a nap, ő is korábban ébred. Legfeljebb az fog változni, hogy nem korán reggel megyünk ki, hanem ebéd előtt (míg mondjuk nagy kánikulában ébredés után rohantunk ki....)
2012. okt. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem. Ahogy az első írta magától átállnak, pl az én fiam 10 hónapos, és más most elkezdte az átállást:))), mert eddig 8-fél kilenc körül aludt el, mostanában fél nyolckor már le kell tenni, mert álmos.
2012. okt. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem csináltam semmit, minden úgy volt, mint máskor. 1 óra nem igazán számít szerintem. Legalább is én soha nem vettem észre egyik gyerekemen sem változást ezzel kapcsolatban.
2012. okt. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%

Jajj, hogy én hogy utálom ezt!

Amúgy majd mindig egy kicsivel korábban teszem le aludni. Bár ő most pont az ellenkezőjére állna át... Alig akar a szokott időpontjában aludni.

2012. okt. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
mikor lezs óraállitás elöbr evag ykéöbb re kell mindig elfelejtem
2012. okt. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
na ujra . Mikor lesz óraállítás előre vagy visszafele kell mindig elfelejtem
2012. okt. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2012. Október 28. (vasárnap) 3:00 órakor 2:00 órára, egy órával vissza kell állítani az órákat!
2012. okt. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 gabriella83 ***** válasza:
Izraelben vagyunk es mar atallitottak, lanyom 6 honapos lesz. Elotte 7korul ebredt 8kor evett, ez 6kor tortent aznap es 7kor evett, egy het alatt kb. pedig letornazta 5-re a kelest. este ugyanugy 8ra kidol, probaltam tovabb fenntartani nem ment. Masok szerint oooo ez nem baj oruljek hogy ejjel alszik hat nekem ez most a legnagyobb bajom. 5kor kelni 7-7.30 helyett sz.r.
2012. okt. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mi nem fogunk semmit változtatni. Igazából nem értem miért probléma ez abban az esetben, ha anyuka otthon van a babával. Nem a katonaságban vagytok, hogy órára kelljen kelni, enni, fürdeni, lefeküdni stb.

Szóval én nem csinálok ebből ügyet, ez majd akkor lesz probléma, ha oviba/suliba kell járnia. Addig pedig itthon akkor kelünk, amikor akarunk :)

2012. okt. 4. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Na, valaki nagyon utál engem...


Persze, nem a katonaságban vagyunk, de azért nem mindegy, hogy pl délután mikor rakom le a gyereket aludni, mert az befolyással van az estére is. Azt meg senki nem szereti, ha este küzdeni kell az elalvásért.

2012. okt. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!