Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Titeket zavarna ha a testvéret...

Titeket zavarna ha a testvéretek a babátokról egy közösségi oldalra feltenne meztelen képet is?

Figyelt kérdés

A tesóméknak szoktam mindenféle fotót küldeni 5hós kislányomról,és most láttam nála hogy feltett az egyik közösségi oldalra 2 olyan képet is amin a babám fürdéshez készülődik és épp pucér!

Úgy vagyok vele hogy ő egy kisbaba és nem gond,de valahol mégis zavar!

Nem tudom hogy leszedessem-e vele vagy sem?

Ti mit tennétek?


2012. okt. 3. 20:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%

Én a kisfiamról úgy tettem fel pucér képet, hogy a kukacát kicenzúráztam...

Szerintem finoman szólj a testvérednek, hogy ez Téged zavar. Szerintem, ha normálisan szólsz, megérti és nem lesz belőle harag.

2012. okt. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%

én nem tettem fel a babámról meztelen képeket és a családomat is megkértem. igaz már nagyfiú, de senkinek nem okozott ez problémát :)


egyébként azzal nekem sincs problémám, hogy egy baba pucér, világ legtermészetesebb dolga, nem igaz?

de pedo beteg állatok kezébe ne kerülhessen már...

van egy pszichiáter barátnőm, hát mesélt olyan dolgokat amiktől a hajam téptem és zokogtam egyszerre...


ha megfogadsz egy jóindulatú tanácsot, kérd meg, hogy csak a családi kis fotóalbumba tegyél a csupi képeket, a közösségi oldalakra ne

2012. okt. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Biztos hogy szólnék hogy vegye le és a jövőben ne tegyen fel ilyen képeket.
2012. okt. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%
Engem még az is zavarna, ha ruhás képet rakna fel róla az én megkérdezésem nélkül. Azt sem szeretem, ha rólam raknak fel képet, nemhogy a gyerekemről. A pucér képet én nem engedném.
2012. okt. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
Igen zavarna sok pedofil állat miatt.
2012. okt. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
Mindenképpen szedesd le, tele van pedofillal az összes közösségi portál.
2012. okt. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%

Finoman szólva is zavarna és nagyon felháborodnék. Én a saját gyerekemről sem teszek fel soha meztelen képet, mert attól mert Ő még csak egy gyerek, de ember és ez szerintem megalázó, a sok pedofilról nem is beszélve. Én sem örülnék, ha a szüleim meztelen képet raknának fel a netre rólam.

Szólnék neki és megkérdezném, hogy mégis ezt hogy gondolta.

2012. okt. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%

Kérd meg, hogy vegye le és többet ne csináljon ilyet.

Én is teszek fel a húgom kisfiáról képeket, de a "legpucérabb" képen fürdőlepedőbe vagy bugyolálva és a bal válla kiáll.

2012. okt. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
mindenképpen szedesd le!!! a minap a facebook-on láttam olyat hogy egy csomó gyerek együtt tv-zik, egy anyuka rakta fel, csak éppen azt hagyta figyelmen kívül, hogy az egyik kislány tök pucéran nézi a tv, terpeszben, és pont nem az ő lánya, hanem egyébként egy országszerte ismert házaspáré. Annyira megdöbbentem és felháborodtam, hogy hogy teheti meg velük, valószínűleg nem vette észre a sok gyerek közt a pucérat, de lehetett volna körültekintőbb. Szedesd le a képet, nem szabad ilyet kitenni, sok a pedofil :(
2012. okt. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Balogh Adél válasza:
87%
Szerintem is vetesd le a képeket. Tele van minden pedofilokkal. Nem hiszem,hogy szeretnéd ha valami online "ezeknek" szóló oldalon fent szerepelne a gyerek pucéran.... Vagy egy 40 éves beteg állat a gyereked képére maszturbálna....Meg lehet ezt finoman mondani a tesódnak,nem hiszem megsértődik.
2012. okt. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!