Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalt anyukák! Milyen...

Tapasztalt anyukák! Milyen orrszívót vegyek Decemberben születő újszülöttemnek? Kézit, Elektromos kézit, porszívóra csatolhatót? Kinek mi vált be?

Figyelt kérdés
2012. okt. 4. 09:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Arianna orszívó porszívó . vízsugárra könnyen kimosható a vége kifőzhető is - a cső nem.


a kézi sztem semmit se ér és nagy a luk rajta nem is fér be a pici baba orrába.

2012. okt. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A leghatékonyabb a porszívós, az mindenképpen legyen otthon.

De mivel az újszülöttek orrát gyakran 'csak úgy' is szív ni kell (reggelre bedugol, tej meg bele stb.), én javaslom az Otrivin Baby-t, kis kompakt dobozban van, utazáshoz, akut esethez tökéletes.

[link]

2012. okt. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is a porszívósra szavazok,nekünk az van itthon meg egy kézi amit nem is használok soha mert macerás! Nem tudom befogni a kicsi egyik orrlyukát amég a másikat meg szívom,pedig elvileg úgy kéne... Ez 2 emberes orrszívás :)Hülye volt aki kitalálta!
2012. okt. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Csakis porszívósat.
2012. okt. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia! A leghatékonyabb nem a porszívós hanem az adapteres elekrtonikus. Ennek előnye, hogy nem kell olyan porszívódnak lennie otthon amire rákösd (nekem robotporszívóm van ami kerek alakú ,,tányér" nincs semmiféle csatlakoztatási lehetősége). Anyukáméknál volt orszi-porszisis de olyan macera összerakni, hogy bedugod a porszívót...megkeresed hogyan tedd össze... EZt meg csak bedugod a konnektorba és kész. Mivel eletronikus nagyon erős is. Mindenféle dolgot kiszed a gyerekből. Nekem volt igazán náthás is amikor folyamatosan kellett szívni az orrát mert alig kapott levegőt. Egyszer egy olyan trutyit is kiszívtam ami szerintem vagy másfél méter hosszú lehetett és azt hittem sosem lesz vége... Az orrsziporszis abban az időben csődött mondott nagyinál. Hiába szívtuk azzal... persze háromnegyed részt kitisztította, de nem végzett olyan alapos munkét mint az elektronikus. Ennek is van hangja, de nincs a porszívóhang amitől ráadásul félt a kicsim, ettől pedig már régen nem fél. Plusz előnye, hogy elemet is lehet bele tenni így ha valahov mész vésztartaléknak bedobhatod (így csak teljesen feltöltött elemmel működik igazán!) a porszívót már kevésbé csaphatod a hónod alá... De maga a készülék az adapterrel sem egy hatalmas szerkezet így ha van konnekor ahová mentek úgy magaddal tudod vinni míg a porszívót biztosan nem fogod. pestonka nevűt vettem mert itt csak olyan volt. ráadásul mellszívó is egyben hiába sosem használtam, mert volt madela elektromos mellszívóm. De pont akkor mentünk bele a náthába és éppen csak ez volt a gyógyszertárba... tisztítása is nagyon egyszerű, kifőzhető... tényleg nagyon ajánlom.
2012. okt. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát nekünk meg az elektromos nem szedte ki a trugyit, csak a porszívós. Kinek mi jön be.
2012. okt. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
kedves 5-ös nem kötekedni akarok, de milyen az az elektronikus orrszívó, nem elektromosra gondoltál?
2012. okt. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Jégtánc ***** válasza:
3 gyermekem van mind3-nal kézit használtunk. Nekünk bevált.
2012. okt. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
porszívósat nekünk ez vált be azzal gyorsan és hatékonyan ki tudtam tisztítani az orrocskáját mindíg.
2012. okt. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Orrszívó porszívósat! Én vettem kézit, aztán egy japán elektromosat 12e-ért és szart sem értek.
2012. okt. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!